Jump to content

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Beyond Birthday

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 437
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katsura: Gintoki. Gintoki: Zura! Katsura: Zura değil, Katsura. Paha biçilemez. ;D :D ---- Dinleyin! Diyelim çok çilekli süt içtiniz ve gecenin bir vakti tuvaletiniz geldi. Fakat yatağın dışı soğ

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin

O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing

Posted Images

"If we catch Kira, he is evil. If he wins and rules the world, then he is justice." -Light Yagami

"Spend most of your life ruled by another, watch your race dwindle to a handful, then tell me what has more meaning than your own strength." -Vegeta

"The world isn't as bad as you take it to be." -Celty Sturluson

"Someone who can't sacrifice anything, Can't never change anything. To defeat a monster, you have to be willing to throw aside your humanity." - Armin Arlert

" 'What's life?' 'Why do people live?' Someone asked me that and I beat him within his inch of life." - Shizuo Heiwajima

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Mahouka Koukou No Rettousei animesinde   6. bölüm burası cok hosuma gitmişti .)  

Shiba Tatsuya: Benim Yaşadıgım Bölge Teröristler Tarafından Hedef Seçildi, Eger Biri Benim ve Miyuki'nin Sakin Yaşamını Bozmaya Kalkarsa, Hepsinin Kökünü Kuruturum, Bu Benim İçin En Büyük Öncelik...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.