Jump to content
Türk Anime TV Forum
Beyond Birthday

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Önerilen İletiler

sence insanlar ne zaman ölür bir kurşunla vurulduklarındamı hayır tedavisi olmayan bir hastalıktan öldüklerindemi hayır zehirli bir mantar çorbası içtiğindemi hayır insanlar unutulduklarında ölürler

(one piece/dr.hilaluk)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

normalde hiç replik depolamam ama...
"Bir Cennete ihtiyacım yok. Ama, eğer cennete gitmem gerekiyorsa öyleyse lütfen, Tanrım, cenneti ikiye bölmeyin, lütfen robotları insanlardan ayırmayın."
-Yumemi Hoshino (Planetarian)
çevirince böyle bişi çıkıyor galiba .-.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LieWish, 2 saat önce yazdı:

normalde hiç replik depolamam ama bu ben de dahil çoğu kişiyi etkilemiş olmalı ki MAL listesine girmiş bir replik.
"I do not need a Heaven. However, if I must go to Heaven then please, God, do not divide Heaven in two. Please do not divide the robots from the humans."
-Yumemi Hoshino (Planetarian)

Forum kuralları madde 6,

Forumda kullanılan dil Türkçe'dir, mesaj atarken imla ve Türkçe kurallarına uymaya lütfen özen gösterelim. Formumuz Japon kültürü ile alakalı olduğundan Japon dili hariç, başka herhangi bir dil kullanımında uyarı yapılmaksızın ilgili ileti, durum yazısı veya imzalar bunu kapsayan diğer şeyler silinecektir. Bu kuralda sizden kesinlikle yabancı dil kullanmamanızı beklemiyoruz. Türkçesi var olan anime replikleri, kitap alıntıları ve normal konuşma sırasında Türkçe kullanabileceğiniz cümleleri yabancı dil olarak yazmamanız gerekir. Oh My God! yerine "Aman Allahım" kullanmanız gibi... Kısacası yabancı dilde abartı olmamalı.

Lütfen konuları cevaplarken kurallarımızı hatırlayalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NARUTO

Uzumaki Nagato

Eğer birisinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onu anladın diye, onunla aynı fikirde olamazsın.

Ero-sennin (namı diyar Jiraiya-sama)

Bir shinobi'nin en önemli özelliği kaç tane jutsu bildiği değildir.Önemli olan asla pes etmemesidir. 

Uzumaki Naruto

Arkadaşını bile kurtaramayan birisi hokage olamaz, değil mi Sasuke?

Sasuke: Naruto neden bana bu kadar yakınlaştın?
Naruto: Çünkü sen benim arkadaşımsın.

Bağların ne ile kurulduğu önemli değil Sarada, eğer aranda gerçekten bir bağ varsa, o senin değer verdiğin birisidir. Ben konoha köyünün hokagesiyim ve bu köydeki herkes benim ailem. Önemli olan sevgidir, kan bağı değil. Şimdi git ve anneni kurtar! 

DÜZENLENECEKTİR :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.