Jump to content
Türk Anime TV Forum
Beyond Birthday

1. Seri mi ? 2. Seri mi ?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ben Narutoya yeni başladım biliyorsunuz 1. sezonu bitirdim pek ısınamadım hatta Shippuudeninde ilk 3 bölümünü izledim Shippuudende dahada sıkıldım sizce bu bir zevksizlikmi yoksa 2. sezona ilerledikçemi ısınacağım ?

Edit: Sasukenin hayranıyım acaba Sasuke 1. sezonda ön plana çıktığı içinmi ?

Edit 2: Bir soru daha Sasuke Shippuudende dahamı ön plana çıkacak ? Lütfen profesyonel Narutocular cevap versinler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah. İşte benim o. 8)

Şimdi bana sorarsan, ben de Sasuke'yi çok seviyorum valla. İkinci sezonda Sasuke pek görünürde olmayacak. Sadece sözü geçecek. Sonra 50. ve 115'ti sanırım.. O bölümlerin sularında ortaya çıkacak. 125 de vardı sanırım. Deidara ile savaşıyorlardı. Sonra Itachi falan var.. Tobi ortaya çıkınca Danzou ile de sahneler olacak. Ondan sonra da savaş sırasında görünecek. Başka yok pek. Yani ön plana çıkma değil aslında. Ama hep Naruto Sasuke'den bahsedecek. Bence devam etmelisin. Shippuden ilk sezona göre çok daha güzel. Zevksizlik olduğunu sanmıyorum. Yani tartışılmaz bu, sevemeyebilirsin.. ama devam et derim. ::) Baya değişiklikler oluyor çünkü. İzledikçe seversin diyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah. İşte benim o. 8)

Şimdi bana sorarsan, ben de Sasuke'yi çok seviyorum valla. İkinci sezonda Sasuke pek görünürde olmayacak. Sadece sözü geçecek. Sonra 50. ve 115'ti sanırım.. O bölümlerin sularında ortaya çıkacak. 125 de vardı sanırım. Deidara ile savaşıyorlardı. Sonra Itachi falan var.. Tobi ortaya çıkınca Danzou ile de sahneler olacak. Ondan sonra da savaş sırasında görünecek. Başka yok pek. Yani ön plana çıkma değil aslında. Ama hep Naruto Sasuke'den bahsedecek. Bence devam etmelisin. Shippuden ilk sezona göre çok daha güzel. Zevksizlik olduğunu sanmıyorum. Yani tartışılmaz bu, sevemeyebilirsin.. ama devam et derim. ::) Baya değişiklikler oluyor çünkü. İzledikçe seversin diyorum.

Kızım bildiğin animeyi anlatmışsın yani :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öyleyim 8) :D

Bence sen üstünden bleach in bıraktığı etkiyi atamamışsın :D Eyer dediğim gibiyse sana hak veriyorum bende narutodan sonra bleach e başladığımda hiç sarmamıştı tekrar başlamam 1 seneyi aldı :D Benimde tavsiyem devam etmelisin 2.ci sezon 1.ci sezondan daha güzel ve heycanlıdır ayrıca bu sezonda naruto daha ön plandadır geç oldu ama olması gereken buydu gerçi benim için hala yarım akıllıdır kendisi :D Ama merak etme saskeden nefret etmeme rağmen kendisi bu sezonda ön saflarda devam etmektedir :D Hem ilk sezonu bitirmişsin madem sonunu getir güncele geldiğinde konu dahada güzelleşmiş olacak yok daha da sarmadı dersen kendini hazır hissettiğinde tekrar başlarsın :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun millet ama Sasukenin ön planda olmaması kötü oldu :( ben sanıyordumki hani İtachi Uchiha, Madara Uchiha Sasuke bunları benzetecek nerdee :(

İkinci sezonda Sasuke pek görünürde olmayacak. Sadece sözü geçecek. Sonra 50. ve 115'ti sanırım.. O bölümlerin sularında ortaya çıkacak. 125 de vardı sanırım. Deidara ile savaşıyorlardı. Sonra Itachi falan var.. Tobi ortaya çıkınca Danzou ile de sahneler olacak. Ondan sonra da savaş sırasında görünecek. Başka yok pek.

Yok artık ben okadar olacağını sanmıyorum olamaz eğer dediğin doğruysa Naruto benim için bitmiştir ben Sasukenin Sharinganını istiyorum :'( :'(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok