Jump to content
Türk Anime TV Forum
Beyond Birthday

1. Seri mi ? 2. Seri mi ?

Önerilen İletiler

Animenin son 100 sahnesi ~ Shippuden ~ ... Madara ve dier karıncalarla olan vssi için bile izlenmeye değer ... Şahsen ben Güncel olarak seve seve izledim shippuden i git gide açılıyo ve asıl konu ortaya çıkıyo ve bir çok karakter geliyo ... İlk başlarda saske emosu hakkında şey ediolar ama git gide akastuki ortaya çıkıyo arada cidden muhteşem fiilerleri var tabi sonlarda bozdu suyunu çıkardı ama ... Guren mesela mütüştü ve Tobi & Deidara ... Örnegin itachi^nin hayatı ... Kesinlikle Shippuden . 

1.Seri de Hakulardan başkasına alışamadan ... Orochinin Saskeyi kaçırmasını anlatıo birinci seri sadece ... Ama Shippuden bütün maskeleri çıkarıyor ve savaşları daha güzel ...

Özet ... Shippuden 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. seri daha çok küçük yaşında izleyebileceği bir seriydi. Shippuden ise bambaşka anlamlar taşıyan bir seri. İlk arc'da olaylara bir anda dalıyorlar. Akatsuki falan, adam bir anda 1. seriden cıktıktan sonra shippuden izleyince hoaydaa noluyor diyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beni sıkan bazı arc'ler olsa da 2.Seriyi daha çok sevdim, ama 1.Seride yaptığım gibi günde 10 bölüm falan izleyerek gitmemiştim onda. Shippuden'in 3.sezonunun sonlarında ya da 4.sezonda 16:9 formatına geçilmişti. O çok hoşuma gitmişti. 2.Seri, 1.Seriden çok daha dramatikti o kesin. Mostly Filler olan bölümlerin de genelde başına ya da sonuna falan bakar sadece oraları izlerdim. Gerisine bakmazdım ama flashbackli fillerlar ilgimi çektiği için onları izlerdim. 1.Serideyse hiç filler izlemedim. Mostly fillerları saymazsak tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok