Jump to content

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

yanki_99

Önerilen İletiler

Rias'ta ne buluyorsunuz diye ben diyecektum Beti-sama :P soylemis. :D Duygularima tercuman oldun. :D Tatli mi :mellow:

Aynen tatlı mı. :mellow: Tatlı diye mi evleniyorlar hem. :mellow:

Normal seksi bir anime karakteri Rias. 1000 basan kız karakterler var bence. -_-

Beti-sama dediiiiiğğğ. :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 528
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O çocuk zeki de. :D Gerçi tam izleyemedim ama :D Konu iyi olmuş da şimdi haremdekilerden birini seçmek zor olacak. -_- Kuchiki Byakuya ya da Gin Ichimaru olabilirdi. Yaşama şansı olsaydı tabi.

Kesinlikle Kuronuma Sawako  :wub: Şu ana kadar hiç bir anime kızına böyle aşık olmamıştım :D

Şöyle yorumlara bakıyorum da gerçekten olsaydı bu evlenme olayı bayaaa bi olay çıkardı artık aşk üçgeni, Dörtgeni, Beşgeni, karesi Prizması, Eşkenar üçgeni bayaa bişey olurdu kanımca :D   :D :D :D :D

Posted Images

Aynen tatlı mı. :mellow: Tatlı diye mi evleniyorlar hem. :mellow:

Normal seksi bir anime karakteri Rias. 1000 basan kız karakterler var bence. -_-

Beti-sama dediiiiiğğğ. :bled1-onion-head-emoticon:

Esdeath daha seksi. B)

Saysam bitmez sanırım. :P

Ahah :'D içimden geldi. *w*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kız olsam Shinya Kogami (Psycho Pass)'e verirdim ama erkeğim yani yolun sonuna kadar harem.

CC, Nagisa, Asuna en sevdiklerim

Günlük beğenme şeysi dolduğu için beğenemedim valla şuana kadarki en güzel yorumlardan. -_- Ben de erkek olsam Asuna, Nagisa derdim.. Kız olarak da dediğin bebeği beğendim Hijikata'ya benziyor kakkoiii. :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.