Jump to content

Sakuragi Hanamichi (Slam Dunk)

Merlin

Önerilen İletiler

Yarım biten animelerden nefret ediyorum, koskoca 101 bölüm yayınlanmış adam akıllı bir final yapamamışlar mı? :D

Maalesef, en sonda bulunan filler bölümleri saymazsak antrenmandan gelip kapıdan girdiklerinde anime bitiyor, hemde en iyi maçlar başlayacakken. :(

şunu okudum ve izleme isteğim tamamiyle geçti, teşekkürler.

manga okuma alışkanlığım yok, bitek Fairy Tail'in mangasını okuyorum, o da animesini çok sevdiğim için :D

Kötü olmuş slam dunk basket konusunda en iyisidir. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alakası yok, slam dunk konusu dahil mangasının çizimleri şuanda bulunan serilere bile taş çıkarır. :D

Erdem yalnız bu bahsettiğimiz ülke Japonya ve o kadar harika anime ,manga arasına girebilmek, o yüzden bu tür yalan bir haber yayınlanmış olabilir demek istediğim....Böyle bir hikaye bana bile ilginç geldi ve merak uyandırdı...(çakıl taşı mı :) )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Finali yarım bitiyor diye bu animeyi izlememek büyük haksızlık olur. 101 bölüm boyunca Tensai Basketçi Sakuragi sizi tatmin edecektir zaten. Yinede illa final de final diye tutturursanız, mangaya devam eder, oradaki finalle yetinebilirsiniz.

Birazda karakterle ilgili paylaşım yapalım.

Resmi ekleyenResmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slam dunk ne yazık ki yapılabilecek en üst sınırdır animede. Komedi desen hanamichi'nin komiklik yapmasına bile gerek yok her hali komik, lise dönemlerini hatırlatıyor insana. Kavga-dövüş desen 4-5 bölüm süren kavga sahnelerine ben başka animede rastlamadım. Hanamichinin ki gibi arkadaş arıyor insan gerçek hayatta, çete üyelerinin hepsi ayrı matrak.Kızlar diyorsan şk acısı, yapılbilecek genellemeler hepsi var kendi kütürümüzden şeyler görmekte keyifli, yeni ayakkabıya basmak ya da kız arkadaşınla bir yere gittiğinde seni dürtmeleri oo anlayalım gibisinden) Hanamichi'nin ezik bir tip olmaması, özgüveninin çok yüksek olması da ayrı komedi. Maçlardan bahsetmedim bile(spor animesi bahsettiğimiz) Bu animeyi izleyen eller google a şunu yazacaktır: slam dunk kadar iyi spor animesi/slam dunk kadar komik anime...Sadece ilk bölümü izleyin 101 bölüm sonunda tartışırız kalitesini:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slam dunku izleyip veya okumak için düşünmek bu alana bir hakarettir. En iyi çizer çizdi bu mangayı. Animesi de fena değildir. Erdemin dediği gibi olsa da havada kalan bir final değil. Eh işte dediğin bir final ama animesinni finali bile süperdir. Mangası mükemeldir final konusunda tarihin en iyi final yapan adamı. Vagapond okumuşumdur ilk, o da edo döneminde yaşamış annasının karnından kılıç ustası olarak büyümüş mübarerek yetenek patlaması bir adamı konu alıyor. Vagapond ve slam dunk eserlerini okuyup izlemediyseniz. Hayatınızın bir kısmı boşa diyebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen hikaye fake o fotoda olan adam japonyada ünlü bir müzisyenmiş galiba öyle duymuştum ben ayrıca 1kere başladım slam dunka ama sürekli 5 hata yapıp atılınca bırakmıştım :D tekrar başlarım biraz aklımdan silinince ama birdaha başlayacağım kesin bu yorumlardan sonra :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.