Jump to content

Önerilen İletiler

4.sınıfta kale direğine asılmıştım ve arkadaş, gerçi arkadaşta denmez ayağımdan tutup çektiklerinde kale direğide benimle birlikte devrilmeye başladı ki bıraktım hemen ve yüz üstü yere çalışmıştım.
Bide marifetmiş gibi millete birilerinin üstüne düşmesin diye bıraktım gibilerinden hava attık iyi mi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bugün Trendeki Kız'a başladım. Sen de başla :D Daha 40 sayfa falan okuyabildim ve henüz sardığını söyleyemem Bir iki yorumunu okudum sabredin güzelleşecek diyen de var beklentimi karşılamadı diyen de var.

Polisye seviyordun diye hatırlıyorum. Bundan önce Jean Christoph Grange'un bi kitabını okuyordum. Onlardan birini de önerebilirim :D

Murat Menteş Dublörün Dilemması'nı okuyabilirsin. Değişik ve hoş :D En azından ben beğenmiştim. :D

Konuyu kaynatmış da olmayayım gelmişken bir şey itiraf edeyim :D 8. sınıfta sınıfımdan bi çocuğa tokat atmıştim. :D Kardeşimle kavga ettiği içindi. :D

Ben sana kitap okuyamıyorum diyorum sen bana daha seni bile sarmayan kitaba başla diyorsun ahhaha :D Alemsin. :D 

Polisiye okurum ama hmm bu aralar canım fantastik falan istiyor sanırım. Ama piyasada da çok dandik seri vardı ben bıraktığımda. :( Kapaklarından bile tiksiniyorum. :D İnanır mısın her gece sahurda Harry Potter izliyordum bi ara :P Bu da bir itiraf olsun. :D Konuyu kaynatmamış olalım. :D Bu arada şu önerdiklerini ben bi araştırayım. Merak ettim cidden. :D Çok teşekkür ederim.  :wub: 

haha yok yav gidip arkadaşıma yazmam :D açık sözlü biriyimdir , hoşlanırsam pat diye gidip söylerim xD

22-23 yaşında adamları temizlik için zorla hareket ettiriyorum :D bulaşığı desen ömürlük biriktiriyorlar, sıra ile yıkıyoruz ama düşün ayda 1 bana geliyor bende geldiği gün yıkar geçiririm sırayı :D ama olucak adam edicem hepsini evlat yetiştiriyorum bildiğin.

Ya sizinki genel bi durummuş. Klasik daha doğrusu. :D Bir evde mutlaka geri kalanı harekete geçiren, onları adam etmeyi amaç edinen bir lider vardır. :D Gambatte Okan. :D 

İtiraf ediyorum her gece bir romantik komedi film izliyorum bu sıralar.  :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu siralar kitap okuyamiyorum. Bunu itiraf etmek istiyorum artik birine. Bana guzel bir seyler onerin ya. :(

Benden bir sürü kitap almıştın namıssız oku işte birini. Hakahzoxlc

İtiraf ediyorum köyü çok seviyorum. Gerçi bu çok itiraf sayılmaz sakladığım bir şey değil zaten ama neyse. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benden bir sürü kitap almıştın namıssız oku işte birini. Hakahzoxlc

İtiraf ediyorum köyü çok seviyorum. Gerçi bu çok itiraf sayılmaz sakladığım bir şey değil zaten ama neyse. :D

Ya sarmadi onlar daha dogrusu kapaklarini acmadim icimden gelmedi siekdkf. Simdi Gunesle Damgali diye bir kitap buldum evde. Kizin adi Ezgi. Bosaniyor galiba tam hatirlamiyorum. Tam benlik aieidkc Sizmisim okurken.

Itiraf etmek gerekirse her gittigimde utu yaptırdıklarını icin abimlere gitmek istememeye basladim. Yegenimi goremiyorum. Buyuyo kerata ben kaciriyorum. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.