Jump to content

Önerilen İletiler

2. İtirafım ehe ^^ Koridor fobim vardır. Koridorin sonundaki odaya hayatta giremem özellikle koridorun sonunda lavabo varsa elimde fenerle bile gittiğim olmuştur, koridordan geri dönerken zaten ben son sürat koştura koştura :D

HAHAHAH AH:aha Aynı ben vallaha ama lambayla gidiyormuydum hatırlamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Itiraf etmek istediğim şey bu forum için çok ağır. T-T Yeni insanlarla tanışmayı sevmiyorum. Beni her zaman hayal kırıklığına uğratıyorlar. Genellemeyi sevmem ama genelliyorum. Keşke hayal dünyamla sınırlı kalsaydım. Belki şizofren bile olurdum. Belki de öyleyimdir kim bilir kgjfknfjfjfn. -_- Sanalı bırakmak istiyorum. Insanları bırakmak. Kalbime ve beynime.s hasar veriyorlar. Ne kaa duygusalıımm. Bir daha arkadaş olmalı veya insanların sohbet ettiği yerlere üye olursam kendimi kesicem. :'D 3. Söz verişim bu. *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken zombielerden korkardım.Gözümü kapattığım anda önümde belirirlerdi uyuyamazdım. Sırtımı kapıya dönüp uyumaya çalışırdım ama daha çok korkardım. O yüzden bi süre uykusuzluk sorunu çektim.

Bi de örtünün içine girince, eve girmiş bi hırsızın veya canavarın beni görmeyip bütün ailemi katletceğini düşünürdüm.[emoji4][emoji1][emoji23]

http://i.hizliresim.com/VVdn5B.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken zombielerden korkardım.Gözümü kapattığım anda önümde belirirlerdi uyuyamazdım. Sırtımı kapıya dönüp uyumaya çalışırdım ama daha çok korkardım. O yüzden bi süre uykusuzluk sorunu çektim.

Bi de örtünün içine girince, eve girmiş bi hırsızın veya canavarın beni görmeyip bütün ailemi katletceğini düşünürdüm.[emoji4][emoji1][emoji23]

http://i.hizliresim.com/VVdn5B.png

Bildigin paranoyaksin itiraf ediyorum kabuslarimda guluyorum hep o kadar anormaller ki
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum karanlık bir yerde tek başımaysam hemen o yerden çıkarım çıkarken koşa koşa kendimi ışığa atarım biri beni arkadan kovalıyor zannederim gerçekten şu an titredim o kadar yani rahatladım ya he birde karanlıkta kendi kendime konuşurum :D tamam sonuncusunu unutun :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu yasta bu kadar aptal olanlarin buyuyunce nasil olacaklarini merak ediyorum. <_<

Ve eski arkadasimla kusmek istemezdim, baya zaman gecti 2 yil mi 3 yil mi ne. O kadar sacma bi sebepten ki karnim agriyana kadar buna gulecegim sanirim jdkcndk :"D Cidden sacma ama. D; Ama yine de onu bir daha gordugumde tesekkur etmem lazim onun sayesinde cok sey ogrendim. :P

4. Sinifta sinif ogretmenimiz yuzunden psikolojim bozulmus gece uyuyamaz olmustum. Cok da sevdigim hocadir ama yani iste D; yazililari ezberden yapardi onun soyledigi sekilde yazmayandan puan kirardi. T_T Ben de sorunlu bi cocuk olarak cjfdknc yanlis yapicam diye kendimi yer sabah aksam elimde defter ezber yapardim. Oyle iste. Kendimi kesicek kivama gelmistim. T_T Senin yuzunden Tamar-sensei1!1!!!1

Ve son evet son T_T itiraf olarak :P arkadaslarimi cok kiskaniyorum. Gercekten cok cok cok fazla. Psikopatlik derecesinde gjdljg. Benden baska arkadasi olmasin hic beni unutmasin aramiz acilmasin istiyorum. Ama sonu hep ayni oluyo nidinsi. T_T Yeter evet gidiyorum. :D Gittim-.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.