Jump to content

Önerilen İletiler

Herkez gibi asosyal değilim çoğu kişi gibi bir yeteneğim yok TEOGUM vardı oda bok yoluna gitti NEBOG oldu  şu an sadece kendimi animeye vermek istiyorum animeler süre ile çıkıyor ve 338 anime izlediğim için izleyecek animem yok csgodan vac ban yedim gta 5 var bilgisayarım yetmiyor resim çiziyorum istediğim gibi olmuyor yere atıyorum annem gelip kızıyor okula gidiyorum çoğu iyi fakat kendini beğenmiş arkadaşlar yüzünden suratım gintamadaki  gintoki gibi bir hal alıyor ve eve doğru yol alıyorum evde yaptığım sadece bilgisayara bakıp anime izlemek babamla birşeyler yapmak isterdim fakat babam asker olduğundan dolayı sadece 1 gün tatili  var ona tatil olsada bana tatil yok malesef ki hafta sonları kursa gidiyorum sorunlarımı düşünecek zamanım sadece gecem oluyor oda saat  2 gibi yattığım için 10 dakkayi geçemiyor. Kendimi futbola veriyim diyorum o kadar iyi oynayamıyorum tek yapabildiğim kalecilik. BÖYLE HAYATIM GEÇECEK DİYE KORKUYORUM KEŞKE DOĞMASAYDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. Animelerdeki gibi kolay değil hayat 8. sınıfta bu veled bize hayat dersi veriyor diyenler babanızın parasını sıçmaya devam edin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

TheHandler, 21.09.2017 - 19:36 yazdı:

Herkez gibi asosyal değilim çoğu kişi gibi bir yeteneğim yok TEOGUM vardı oda bok yoluna gitti NEBOG oldu  şu an sadece kendimi animeye vermek istiyorum animeler süre ile çıkıyor ve 338 anime izlediğim için izleyecek animem yok csgodan vac ban yedim gta 5 var bilgisayarım yetmiyor resim çiziyorum istediğim gibi olmuyor yere atıyorum annem gelip kızıyor okula gidiyorum çoğu iyi fakat kendini beğenmiş arkadaşlar yüzünden suratım gintamadaki  gintoki gibi bir hal alıyor ve eve doğru yol alıyorum evde yaptığım sadece bilgisayara bakıp anime izlemek babamla birşeyler yapmak isterdim fakat babam asker olduğundan dolayı sadece 1 gün tatili  var ona tatil olsada bana tatil yok malesef ki hafta sonları kursa gidiyorum sorunlarımı düşünecek zamanım sadece gecem oluyor oda saat  2 gibi yattığım için 10 dakkayi geçemiyor. Kendimi futbola veriyim diyorum o kadar iyi oynayamıyorum tek yapabildiğim kalecilik. BÖYLE HAYATIM GEÇECEK DİYE KORKUYORUM KEŞKE DOĞMASAYDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. Animelerdeki gibi kolay değil hayat 8. sınıfta bu veled bize hayat dersi veriyor diyenler babanızın parasını sıçmaya devam edin...

Sen depresyonda olmalısın. 

....

Neyse ben de bir şey itiraf edeyim o zaman, evdeyim ve kapüşonluyla oturuyorum. Bu daha hafif bir itiraf, çoğu kişi yapıyodur bunu.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ma-Chan, 21.09.2017 - 08:09 yazdı:

Uzun zamandır uyku problemlerim oldu ama son bir haftadır okulun başlayacağı düşüncesi ile bu problem seviye atladı ve bir haftada sadece 20 saat kadar uyudum kısa ve uzun zamana ait hafıza kaybı başladı iyice paronoya tetiklendi izlediğim okuduğum yaptığım her şeyi kayıt etmeye başladım doktora gidip antidepresan ilaçları kullanmak istemiyorum geçen senede depresyon yüzünden okula gitmeyip yarım dönem uzatmıştım düşünmekten saatlerce oturduğum yerden kalkamadığım oluyor kendime hastalıklı gözüyle baktığım yok tabi ama diğer insanların normal davranıp aynı şeylerin peşinden koşmasına anlam verememem sorunun bende mi diğerlerinde mi olduğuna karar vermemi zorlaştırıyor sürekli cinsellik,siyaset,din,ırkçılık vb. konuşulmasından ve tartışılmasından bıktım iyice insanlardan uzaklaştım okula gidebiliyorsam gidiyorum onun dışında 2 senedir kendime yakın gördüğüm bir iki kişi ile buluşmak ve sigara almak haricinde dışarı çıkmıyorum okula gitmez isem tamamen hikikomoriyim okul fobim olmasına rağmen biraz daha yaşıyor gibi hissetmek için devam ediyorum kendimi zar zor anlamama rağmen kendimi başkasına nasıl anlatabilirim benim kadar sorunlu olması lazım ki beni anlayabilsin yoksa konuşkan biriyimdir tabi insanların genelde konuşkan dedikleri kişiler boş konuşan insanlar oluyor sanırım böyle bir şey işte

Her şeyin kaydı derken? Bende kayıt tutuyorum ama sadece anime listelirinin kaydını benimki boraz deişik ama bende kayıt tutarım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.