Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

lisede okulun en yakışıklısıydım 20 den fazla kız çıkma teklifi etti ama hiç birini kabul etmedim neden etmedin mal mısın diye sorarsanız çünkü içime kapanık biriydim bir kızla konuşmam en fazla nasılsın iyiyim bitti bu kadar çünkü aklıma hiç bişey gelmiyordu hatta konuşduklarından bile bişey anlamıyodum sadece anime izlediğim için olsa gerek hatta sevdiğim kız bile benden hoşlanıyordu  yemek yerken yanıma geldi afiyet olsun dedi ama neredeyse boğuluyordum dönüp ona sanada bile diyemedim utandım içime kapanık olmam en büyük pişmanlığım oldu neyse itirafıma gelecek olursam 4 yıl boyunca hiç bir kızla çıkmadım ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Barış D. Baryshx, 21.10.2017 - 11:11 yazdı:

Seviyorsun işte çocuğu Azra-chan, inkar etme. Bak top atmışın ve Faruk demişin birde, Mesela ismi ile hitap etmeyip Faruk-san diyebilirdin. Böylelikle araya mesafe koymuş olurdun :P

San eki kullanmam çünkü Japon değilim XD Ayrıca ben çoktan fanfiction larımı yazdım tamam mı XD Ayrıca çocukla artık kankayız o da var XD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.