Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Filozof, 27.07.2018 - 14:32 yazdı:

Çok eskiden, sanırım 7-8 sene önce falan, Kidz animez kanalında Naruto yayınlanıyordu. Dublaj da değildi, Türkçe altyazılıydı. O zamanlar birkaç kez izlemiştim sadece, birinde de kuzenim bizdeydi. Ben de gaza gelip kuzenime, gel yan odada dövüşelim demiştim. O da kabul etmişti. Tabii başladıktan sonra ananem sesleri duyup olayı anlayınca, direk ismimi söyleye söyleye bağırarak odaya gelmişti. Sonra da baya kızmıştı bana. ? Genelde hep bir araya geldiğimizden kuzenimle küçükken çok kavga ederdik, sürekli bir yarış halindeydik. 4-5 Yaşlarındayken de oyun oynarken, ikimiz de dedemizin polis kıyafetlerini giymek istemiştik. Kavga edince de en sonunda dedem kızıp, birimize şapkayı ve gömleği, diğerimize de ceketi falan vermişti. Tabii ki de bize olmuyordu o zaman ama heves işte. ? Birbirimizden pek haz etmiyor gibi gözüksek de kuzenim, en yakın arkadaşlarımdan bile ötedir. Gerçekten güvenebileceğim ender kişilerden.

o kanalda çıkan narutoyu bende bikaç kez izlemiştim

heichou_7, 3 saat önce yazdı:

Sınav vakitleri ders çalışıyorum diye anime izliyordum ve sınavlarım hep çok iyi olduğu için annemler bir şey anlamıyordu :yeah-milk-bottle-emoticon:

yalnız değilsin 

Mücahidem Şehide-i Cahide, 04.04.2018 - 13:46 yazdı:

Hahahhahaha :disturber-milk-bottle-emoticon:

Bütün izleyen genç kızlar aynı :haha-milk-bottle-emoticon:

aynen

kuzenim de otaku ve ailesiyle küsüz ve üst katımızda oturuyolar çocukla gizli numaradan anime hakkında konuşuyorum ve ondan hoşlanıyorum

Düzenlenme: Mileydi tarafından
Flood yasaktır. Lütfen birden fazla cevap vermek istediğinizde alıntıla seçeneğini kullanınız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Hülya diye bi kız vardı çok sevdiğim erkek arkadaşımla sevgili oldu ondan sonra her şey mahvoldu onlar kavga ederdi arkadaşım benle arasını bozardı sonuç şuan ortada arkadaşımda yok onunla kurduğumuz arkadaş çevremde yine böyle bir kız vardı Sibel bu kız o kadar karaktersizdi ki herkese üstünlük taslıyordu erkekleri gereksizce eziyor kendisini bizim  kızların sözcüsü ilan ettii bu kızla samimi diye ve arkamdan iş çevirdimesi yüzünden en samimi kız arkadaşımla da kavga edip  küstük hala küsüz  . Birde eski sevgilim olcak o pislik sağolsun tüm erkek çevremi bitirdi. Gece gece aklıma geldi bu olaylar burda olduğundan yazasım geldi hayat böyle nankör insanlar dolu halsiyetsiz ve şerefsiz de 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.