Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Açıkçası biri şu konuyu hortlatsın diye bekliyordum :D

Cassis ve Guren fovarilerim ayrıca ve işte o Guren

red ve shiawase na hibi de hoşuma gidenler arasında...çevirlerini bulmuştum bi kaç şarkısının o güzelim gitar sololu müziklerinin yanına çok güzel sözlerde yazabiliyorlarmış kaliteli bir grup...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hotlamışken bende yazıym o zaman :D  en iyisi shiver dır. Kuroshitsujiden hastayım o şarkıya  -_-  cassis de iyidir. Aslında tüm şarkıları güzel. Ama favori grubun değil. One ok rock gibisi yooook  B) (maça gidip yanlış tribüne girmek gibi bişe oldu bu )  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo önemli değil, çok alakasız konuşmuyorsunuz.

Emo larla ilgi bi ekleme yapayım, sanıyorum ki bu gençler ben orta 7-8 deyken falan bayaa bi patlama yapmıştı. Taylor Momsen zevksizliğinde hem içten hem dıştan kara kara boyadıkları gözleri mi dersin, siyah ve cırlak pembe sünebilen badileri formanınaltına giyip tişörtün dışına taşırarak kavram karmaşası yaratmaları mı dersin, zevksiz zevksiz Tripkolik tarzı şeyleri dinlemeleri mi dersin, yağmur çamur aldırmadan ısrarla converse giymeleri ya da sıcağa rağmen UGG botları giymeleri mi dersin bilemedim.

Liseye kadar cemaat in sana belirlediği bir çerçevenin içinde büyüsen bile, bu tipler kaçınılmaz olarak gözümüzün içindeydi.

Açık konuşayım, çok zevksiz ve kişinin umuduyla birlikte hayalgücünü de devre dışı bırakan, insanı depresyona sürükleyen bir akım bu "emo". Ben bunun salt duygusallık ve karamsarlıktan ziyade, şımarık, küstah ve slogatif bir "akım" olduğunu düşünmekteyim.

Sonuçto bu "emo" gençlerin ne yaptığını görüyoruz, aslında ne yapmadıklarını. Sürekli şikayet eden, hiç bir şeyi beğenmeyen, sürekli surat asan, off layıp puff layan gençler. Ya gerçekten, bu kayık tiplerin esas sorunu emo olmaları, depresyona girmiş olmaları falan değil. Açık ve net bir şekilde şımarıklık. ki genelde babası para sıçan tiplerin kızları oluyordu bunlar. Okuldaki popülasyonun geri kalanıyla ilgili de konuşmak isterdim gerçi, ama yeri burası değil.

Ben onları tarz sahibi ya da tarz yaratmaya çalışan elemanlar olarak görmedim hiç, bence onlar arafta kalmışlar, ordan biraz,şurdan biraz, ne giyeceğini ne yapıp ne konuşacağını bilmeyen kültürsüz tiplerdi. Onlarla dalga geçenlerde pek bi ak kaşık değillerdi hani. Herneyse ben o dönemi ( 7. sınıftaydım) dümdüz şekilde atlattım mutluyum :D

Ayrıca grubu dinledim, iyi güzel hoş beğendim ancak oturup otobüste vs. bi yerde dinleyeceğim bi grup değil. Müzik konusunda almancayı seviyorum japonca pek bi yakın değil bana. ayrıca güzel vokal ve gitar soloları seviyorum kısacası aradığımı bulamadım *-*

hep hortlamış bi konuya açıklama yapmak istemiştim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kutoshitsujoda shiveri ilk duydugumda grubu takibime almistim.sagolsun anime op ve end leri sayesinde japon muzigine bagimliligim oldu.ve bana gore cok iyi muzik yapiyorlar dunya standardinda diyebilirim.tabii gorunus olarak herkes suan delice fani olan insanlardan bazilari bile onlari yargiladiklarini itiraf ediyorlar.ileri derecede ucuk bir tarz diyorum onlar icin.ama bir sure sonra insan tarzlarina bile alisiyor ben alistim.hatta reitanin burun bandini cok sevimli buluyorum ben :D favori sarkilarima gelirsek cok soylenen cassis ve shiver disinda kagefumi,last heaven,inside beast, the suicide circus, filth in the beauty, pledge ve remember the urge.oneririm de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grupta visual kei etkisi azalmaya başladı son zamanlarda. ruki-chan normale dönüyor sanırım :D

görünümleri bana çok tuhaf gelmedi ama bir tanesinin burnunda birşey var ne olduğunu anlayamadım  :P 

reita burnunu hiç sevmezmiş ve hep animelerdeki gibi kapamak istermiş. yanlış hatırlamıyorsam burnuna ufak bir kaza olmuş ve de bu vesileyle burun bandı takmaya başlamış (ama kaza kısmında emin değilim) :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda internette reitanin burun bandi takmasiyla ilgili bir suru dedikodu var . Eskiden burnu cok buyukmus de operasyon gecirmis sonra saklamak istemis yaptirdigi operasyonu felan.ama buyuk cogunlugu ki benim de katildigim fikir burun bandinin reitayi simgeleyen bir sey oldugu.grupta reitanin farkini ortaya koyuyor.onun imzasi gibi bir sey diyelim.hatta bir roportajinda da cocukluktan beri burun bandi takmak istedigini soylemis, cebirisinde okumustum.zaten the gazettenin her uyesinin cok farkli hayalleri ve istekleri var sadece reitanin degil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok