Jump to content

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazı animelerdeki karakterlerin burçlarını toparladım arkadaşlar bazıları karakterler ile uyumlu bazıları değil; çiftler de güzel uyumlar var aslında :) Ayrıca ikinci spoilerda burç uyumlarını verdim

Tsunade'min 2 Ağustos olduğunu biliyordum fakat aynı gün doğduklarımı bilmiyordum. Eline sağlık. Koizumi Risa: Aslan ( 3 Ağustos) Chiba Mamoru: Aslan (3 Ağustos) Risa ve Smokinli Şövalye'yle aynı gün

Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D

Near, Boa Hancock, Hatake Kakashi, Gin Ichimaru, Ino Yamanaka, Yumichika Ayasegawa, Renji Abarai, Orihime Inoue ile Başak burcundanız,yani bunlar ile iyi anlaşabilirim, Belliydi zaten yagami light, L veya near'dan birinin başak olduğu... analitik düşünme,detaycı,titiz,zeki,pratik ve mükemmeliyetçi :D

Amane Misa, Cornelia li Britannia, Rukia Kuchiki, Haruno Sakura, Hinata Hyuga, Ino Yamanaka, Haku, Karin Kurosaki, Yuzu Kurosaki, Retsu Unohana, Orihime Inoue, Kuronuma Sawako, Yoruichi Shihoin, Nelliel Tu Odelschwanck bunlar ile iyi beraberliğimiz olabilir :wub: hayret ya bu Sakura,Misa Ve Orihime başak ile, bunlar genelde anime aleminin kıl olduğu tipler :lol:

Usui Takumi, Kazehaya Shota, Ryuken Ishida, Kisuke Urahara, Coyote Starrk, Yumichika Ayasegawa, Kankuro, Gaara, Monkey. D. Luffy, Portgas D. Ace, Near, Hatake Kakashi, Gin Ichimaru, Shinji Hirako, Madara Uchiha, Maito Gai ,Choji Akimichi, Deidara, Danzo Shimura, Minato Namikaze, Renji Abarai bunlar ile de iyi arkadaş olabilirim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
Kova burcu yok denicek kadar az kullanılmış anime karakterlerinde çok yazık oysaki kovalar çok ilginç kişiliklerdir kendimden biliyorum :P birtek bleachden kuchikide kova kullanılmış :P aa narutocuumla süper bir ilişkim ve evliliim olurmuş ne güzel hehe :lol: ama bence çoğu burç karaktere uyuyor mesela naruto rock lee yay başka bir burç olmazdı zaten ona ehehe :rolleyes:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.