Jump to content

Hint filmleri izleyen var mı ?

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 101
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Genelde japon-kore-amerikan gördüm sitede dedim bakalım hint filmlerini beğenenlerde var mı acaba. :D Mesela ben çok severim Aamir Khan filmleri çok kaliteli ve mükkemmeldir bence. Kesinlikle tavsiye

arkadaşlar geçenlerde çok güzel bir film izledim çok güzel gözüm yaşardı sizinde böyle güzel bir filmi izlemeniz gerektiğini düşündüm :)   buyrun izlemek için linki:http://www.filmifullizle.com/taare-

Barfi'yi öneriririm. Romantik türünü sevmem fakat bu film bence türünün en iyilerinden.

• 5 hafta sonra...
The Japanese Wife - Japon Eş hint filmleri severler için iyi bir alternatif olabilir. Konusu kısaca şöyledir: Hintli bir matematik öğretmeni olan Snehamoy ile Japonya'da yaşayan Miyage'nin mektup arkadaşlığıyla başlayan ilişkileri aşka dönüşür ve birbirlerine mektupla düğün hediyeleri göndererek evlenirler. 15 yıl boyunca evli olmalarına rağmen birbirlerini ziyaret edemezler. Acaba birbirlerini görebilecekler mi ? İyi seyirler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 Idiots ve Taare Zameen Par'ı izledim geçenlerde. İkisi de çok hoşuma gitti. İzlemeye devam edeceğim hint filmlerini çok sevdim. :D

The Japanese Wife - Japon Eş hint filmleri severler için iyi bir alternatif olabilir. Konusu kısaca şöyledir: Hintli bir matematik öğretmeni olan Snehamoy ile Japonya'da yaşayan Miyage'nin mektup arkadaşlığıyla başlayan ilişkileri aşka dönüşür ve birbirlerine mektupla düğün hediyeleri göndererek evlenirler. 15 yıl boyunca evli olmalarına rağmen birbirlerini ziyaret edemezler. Acaba birbirlerini görebilecekler mi ? İyi seyirler.

Konu güzelmiş. Mektup arkadaşlığıyla alakalı bir animasyon izlemiştim ona benziyor. Gerçi onlar evlenmiyordu bunun konusu daha ilginçmiş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.