Jump to content

Mavis vs Zeref

darkreaper07

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

kardeş grimoire hearth çağırmamışmıydı acnologiayı.121.bölümde Zeref hadesin gemisinde belirdiğinde ''-tetiği çeken sizlersiniz,Acnologia bu çağın sonunu haber verecek şeytani işleriniz onu çağırdı''d

evlendirin ozaman bu ikisini :D şaka bir yana zeref daha ağır basıyor 

Zeref'i fazla hafife alıyorsunuz  :D  Hepsini ezer geçer... :embarrassed4-onion-head-emotico

Bence Mavis çünkü arkası var :D Fairy Tail'e güvenerek her engeli aşabilir.Ama Zeref yaşamak bile istemiyor o yüzden Mavis kazanır ^^

Üstelik Mavis Achnologia'yı bile yener neden? Çünkü Fairy Kalkan'ı var :P herşeyi korur ama süre zarfı var işte işin içinde <_< bu yüzden onu sona saklar ama sonuçta yener diye düşünüyorum ^^ Mavis CUTEEEE :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

öncelikle şuan ft dünyasında tek büyü'yü bilen kişi zeref'tir Mavis Tamam ft kurmuş yaşlı bir kişi ama zerefi yencek seviyede değil mavisin en büyük özelligi strateji uzmanı ünvanı olarak bilinmesidir büyü gücü olarak devasa birşey beklemeyin ondan Sadece 'ZEKİ' mangadaki devam eden arc bitti ejderhalar gitti bakalım hangi arc başlıcak ve fairy tail zerefi yenemicek bunu yapabilcek şuanlık bilinen kişi natsu bunu zeref'de söylüyor bunu kimle veya nasıl yapcak henüz belli değil ama şaun ft hatta feiore krallıgındaki tüm loncalar dalsa zerefi geri teptiremez :) adamın yarattıgı şeytanları unuttunuz laalaby deidora vb.. bunlardan biri bir kasabayı rahat yok eder.bu kasabalardan biride gray'in ve ustasının ölümüne neden oldu.

ek not: tek büyü'yü lucy annesi'de biliyordu ama kullanabiliyormuydu bilemem çünkü bundan lucy'e bahsetmişti lucy söyleyince hatırladım bende.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Aslında Mavis'in strateji konusunda ustalığı ve arkasında fairy tail'in olması onu ön plana çıkarıyor ama unutmayalım zeref çok uzun zamandır bu dünyada hayatları yok eden kötü gidişata dur diyen o adam :) Ayrıca acnoligia'yı yarattığını ve onu kontrol edebildiğini düşünürsek şuan en güçlü kişi....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

zeref 400 yaşında.tecrübenin stratejinin alası onda.mavis bi lonca efendisi sonuçta.ama zeref büyü dünyasının kurallarını koyan adam

acnologia kim zerefin yanında?ikisini de alsın.zaten onu insandan ejdere çevirmenin altında imzası olan isim zeref.

tenroujima'ya bile zeref çağırdı acnologia'yı

kardeş grimoire hearth çağırmamışmıydı acnologiayı.121.bölümde Zeref hadesin gemisinde belirdiğinde ''-tetiği çeken sizlersiniz,Acnologia bu çağın sonunu haber verecek şeytani işleriniz onu çağırdı''diyerek acnologia yı çağırmadığını belirtti ve onu çağırdıkları içinde grimoire hearthı yok etti
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

mavis yener gibi geliyor bana. işin içine fairy tail mode girince fairy tail büyücüleri farklı bişeye dönüşüyolar sanki. bi de fairy tail'in 3 gizli büyüsünü bulan eleman heralde mavis'tir, yani yabana atılcak bişey değil. manga takip etmiyorum artık, yani öylesine yorumluyorum. ama dövüşmeleri gerekirse de mavis yenemez de bi şekilde natsu falan yenerse bu animeye olan inancım biter sanırım, aşırı fazla büyük bir abartı olur.

en son gray'le o sabertooth'taki memory make elemanının dövüşünü okuduydum mangada, sonra da o kadar ilerlediğim için pişman oldum, animenin zevki bi ayrı :D

kesinlikle katılıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.