Jump to content

Urahara Kisuke-Bleach

Zéttai

Önerilen İletiler

direncefe, leorn lütfen. Bu uraharayı konuştuğumuz bir başlık, tartışma oluşturmayın. Urahara'nın olaylara çok geç müdahale etmesi biraz sinirimi bozuyor ama benim :D

Ya ben normalde olay çıkartartan biri değilimdirde...böyle bir kaç kişi çıkıp demek istediğimi anlamayıp...Karşı tarafı iğneleyerek...artist artist yorum yapıyorlar ayar ediyorlar beni...birkaç kişi yüzünden kavgacı damgası yicez...

Bak sen düzgünce benimde fikirlerime saygı duyarak açıklama yapmışın...sorun ama bazıları çıkıp nerenle okuyon nerenle izledin canım tatlım matlım gibi laflarla yorum atıyorlar uyuz oluyorum...

Yalnız bu Urahara ne kadar İchigo'ya yardım edermiş gibi gözüksede bende hiç güven oluşturmadı neden bilmiyorum...çok gizli çevirmesindenmidir...zekice planlar yaptığındanmıdır İchigo'ya ihanet etcek gibi geliyor...ama altını çiziyorum iyi tarafa değil sadece İchigo'ya karşı bir pislikte bulunacak gibi his ediyorum...Ama yinede severim kendisini :D

Birde ben bleach mangasını sağlıklı bir şekilde takip etmiyorum animesi gelir diyerekten...

Bu Urahara ichigo'nun kardeşini eğitiyordu bir ara ne oldu o olay...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.