Jump to content
Türk Anime TV Forum
Halil Karahan

Ne Yarışması Yapalım ?

Önerilen İletiler

Yarışma Başlığı: aklıma başlık gelmedi ama yeni karakterler olabilir

Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: var olan animelere yeni karakterler üretmek (çizmek) ve yeni karakterin özelliklerini belirtmek

Yarışmanın Kuralları: en fazla iki yada üç eserle katılınabilir ve rastgele üyelerden oluşan jüri üyeleri seçecek

Yarışma Ödülü: ödüle adminler karar verse daha iyi olur

Bence fikir gayet güzel ama şöylede bişey eklenebilir sadece animelere ek olarak değil kendi kafamızdan kurguladığımız bir evrende yaşayan bir karakterde olabilir.Ve Hikayesini yazmalıyız.Örnek olarak adını yazarsın ichigo(mesela) 15 yaşında 2 kız kardeşi ve babasıyla yaşıyor.Günlük hayatta pek samimi bir tip değil genelde kavga eder ama sadece değer verdiklerini korumak için eder.Bir gün rastlantı sonucu bir şinigamiden gücünü alır ve değer verdiklerini korumak için hallowlarla savaşmaya başlar vs. (uzatılabilir)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*Yarışma Başlığı: Karakter kıyafeti tasarımı

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: Bir anime karakterinin kıyafetini daha farklı şekilde tasarlama

*Yarışmanın Kuralları: En fazla 3 resim ile katılma. Renklendirme. Orjinal olma (narutoya şinigami kıyafeti giydiremezsin yani :D)

*Yarışma Ödülü: Çizilen karakterin maket oyuncağı olabilir(bulması biraz zor olabilir ama).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*Yarışma Başlığı: Karakter kıyafeti tasarımı

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: Bir anime karakterinin kıyafetini daha farklı şekilde tasarlama

*Yarışmanın Kuralları: En fazla 3 resim ile katılma. Renklendirme. Orjinal olma (narutoya şinigami kıyafeti giydiremezsin yani :D)

*Yarışma Ödülü: Çizilen karakterin maket oyuncağı olabilir(bulması biraz zor olabilir ama).

Ben de böyle bir yarışma olsun isterdim de çok zor yaaa terzi olmak lazım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YARIŞMA: FAN CARD VB. ŞEYLER (WALLPAPER)(RENKLENDİRME)

HAKKINDA:ÜYE SEÇTİĞİ KAREKTERİN WALLPAPERINI VEYA FANCARDINI YA DA RENKLENDİRMESİNİ YAPABİLİR

KURALLARI:

• ADINI VE SOYADI
  • TÜRK ANİME TV LOGOSU
  • EN FAZLA 3 ESER İLE KATILABİLECEK
  • JÜRİ YA DA TÜRK ANİME TV EKİBİ TARAFINDAN SEÇİLECEK
ÖDÜL :DT-shirt ,şapka (siz bilirsiniz). :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence fikir gayet güzel ama şöylede bişey eklenebilir sadece animelere ek olarak değil kendi kafamızdan kurguladığımız bir evrende yaşayan bir karakterde olabilir.Ve Hikayesini yazmalıyız.Örnek olarak adını yazarsın ichigo(mesela) 15 yaşında 2 kız kardeşi ve babasıyla yaşıyor.Günlük hayatta pek samimi bir tip değil genelde kavga eder ama sadece değer verdiklerini korumak için eder.Bir gün rastlantı sonucu bir şinigamiden gücünü alır ve değer verdiklerini korumak için hallowlarla savaşmaya başlar vs. (uzatılabilir)

böyle daha güzel olabilir :) özelliklerini belirtmek derken ismin yaşını falan kastetmiştim ama kısaca neler olduğunu yazmak daha iyi olur ^_^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*Yarışma Başlığı: -
*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi:

Üyeler fotoğraf makinalarıyla TürkAnime için bir tanıtım videosu çekicek isterlerse bilgisayar programlarından yapabilirler.
*Yarışmanın Kuralları:

-Videoda küfür içi konuşmalar yasak,

-Video çok uzun olmayacak,

-Video TürkAnime ile alakalı olmalıdır.

...

*Yarışma Ödülü:

Bir rütbe verebilirsiniz, özel bir rütbe verebilirsiniz ve ya özel bir eşya, mesela TürkAnime'nin logosu basılmış bir t-shirt olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu fikri daha çok Gintama seyrederken buldumda diyebilirim.Gintamada bir sürü animenin parodisi mevcut ve çoğuyla dalga geçiyor bence bununda Yarışması yapılabilir.

*Yarışma Başlığı:Daha Düşünemedim

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi:2 Animenin Karekterlerini karıştırarak ortaya daha farklı bir karekter sunma.Kişiliklerini tamamiyle yada bazı özelliklerini değiştirerek...

*Yarışmanın Kuralları:En az 2 anime karekterinin parodisi olmak zorunda ve yöneticilerin seçtiği kişilerde jurilik yapacak.

*Yarışma Ödülü: Adminler karar verebilir.

Bence güzel Fikirlerle değişik şeyler oluşturulabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*Yarışma Başlığı: -

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi:

Üyeler fotoğraf makinalarıyla TürkAnime için bir tanıtım videosu çekicek isterlerse bilgisayar programlarından yapabilirler.

*Yarışmanın Kuralları:

-Videoda küfür içi konuşmalar yasak,

-Video çok uzun olmayacak,

-Video TürkAnime ile alakalı olmalıdır.

...

*Yarışma Ödülü:

Bir rütbe verebilirsiniz, özel bir rütbe verebilirsiniz ve ya özel bir eşya, mesela TürkAnime'nin logosu basılmış bir t-shirt olabilir.

Bu fikir güzelmiş ama katılımın çok olacağını sanmıyorum :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.