Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Hahah birinci olmakmı umrumdamı emeğe oy verilmediği için sinirlendim sadece kimsenin çalışması hakkında yorum yapmıyorum ama siz başka yönlere çekiyorsunuz şimdi admin geldi ya hadi çekiştirelim neyse admin karar verir herşeyi uzatmayın ortamı germeyelimki sen konu başlatıyorsun.Özellikle söylüyorum tekrar oylama açılırsa kimse vermesin bana kimseden oy istemiyorum ilk 3 seçilsin umrumda değil milaxi arkadaşımada tembih edicem tyx89 da dahil diyerleride duysun burdan sizlemi uğraşıcam.

Gelin yaptığım videoları bi izleyin oylama kapandı diye koyuyorum.

http://www.dailymoti...=2#.UOmZr3doM2F

Onun ne kadar emek verdiğini bilmiyorsun ki sonuçta, emek birimle ölçülen bir şey değil. İnsanlar daha çok beğendiklerine oy verdi diye onlara kızamazsın. Sakin ol.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

Onun ne kadar emek verdiğini bilmiyorsun ki sonuçta, emek birimle ölçülen bir şey değil. İnsanlar daha çok beğendiklerine oy verdi diye onlara kızamazsın. Sakin ol.

Daha fazla yorum yapmak istemiyorum eğer sorunu olan varsa özel mesajla konuşabiliriz tartışma veya olayı farklı yönlere çekmemek adına aynı zamanda burda benden öncede tartışmalar oldu eski mesajlara baktığımda hep aynı kişilerin atıldığını gördüm bu konuda.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler
Gereksiz ve yersiz tartışmalardan dolayı konu kapatılmıştır. Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz için yapıyoruz. Gecen "FF" yarışmasında bu tür bir sorun olmuştu oylama konusunda sıkıntı olmuştu, Bu seferki yarışmamızda anlayış ve özveri ile karşılayacağınızı düşünerek tekrar oylama sistemini devreye kurmuştum. Lakin; yalnış bir karar olduğunu düşünmüyordum attığınız yorumları okuyana kadar, bundan sonra yarışma yapmamaya karar kıldım, yaparsam bile belki bir kaç ay sonra olabilir. Kendim birçok tasarım ile uğraşmaktayım onun için AMV'lerini Şececeğim arkadaşların gercekten emek harcayarak yaptıklarına inanabilirsiniz. Diğer katılan ve çalışmalarını yayımlayan arkadaşlarında ellerine sağlık güzel çalışmalar gördüm, izlemekten zevk aldım. Kimsenin emeği boş değildir, Çalışmalarınızı AMV bölümünde yayımlamaya devam edebilirsiniz...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.