Jump to content

Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Aynen.Ben aslında katılmayı çok istiyorum ama tutorial falan izledim amv hakkında bir türlü kafam almadı.Alsada çok uğraştırıcı gözüküyor o yüzden katılamayacağım herhalde.

Aslında bilen biri amv nin nasıl yapıldığını anlatan bi konu açsa çok iyi olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 282
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir birinden güzel çalışmaların olduğunu ve kazananları seçmenin, biraz zor olacağını düşünüyorum. Biz bu yarışmaları sizlerin eğlenmesi ve iyi vakit geçirerek anime hakkında yeni şeyler öğrenmeniz iç

Tövbe de ! :D Ben Şirince ye gidiyorum sizi bilmem ;)

Hokage_minato nun AMV si muhteşemdi :wub: :D :P ;)

• Forum Admin

Bende de var bi amv ama benzer işte. :D

Buna logo koysam olur mu? Not: Ben yaptım. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=hme_HcrDnCk

sen yaptıysan olur bence ama ayrı bir bölüm var açıklamada buraya tıkla yazan yerden koyacakmışsın konu açarak :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında bilen biri amv nin nasıl yapıldığını anlatan bi konu açsa çok iyi olur :)

Ben de konuyu ilk gördüğümde burada açıklanmıştır umuduyla bakmıştım ama sadece yarışmanın olacağı ve kuralları bildirilmiş.Bir bilen elimizden tutsa da biz de katılabilsek :P Youtube'daki açıklama videoları farklı farklı programlar kullanmış.En iyisi hangisidir ya da en çok kolaylık sağlayanı falan.Hiç bir bilgim yok ki.Bu seferki yarışmaya katılmak istiyordum ama olmuyor işte çözemedim amv işini :/
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.