Jump to content

DVD Video Formatı

YuXu

Önerilen İletiler

Öncelikle iyi günler :)

Sorun yaşadığım bir konu var. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Video DVD'si oluşturmak istiyorum. Fakat uzantı olarak ".iso" istiyor. Total Video Convertor'e ve bir kaç programa baktım. Böyle bir uzantı bulamadım. Nasıl oluşturabilirim.

İkinci bir konuya gelirsek USB'e attıgım bir video DVD Player aracılığıyla TV'de izleyebilmek için hangi formatı kullanmalıyım. Videoları açmayı bir türlü başaramadım.

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İSo dosyasını yanlış olmazsa Nero ile halledebilrisin veya PowerISo olucak onlada halaldebilirsin.Ama zaten neroda direk dvd yapabilirsin hiç uraşmana gerke yok yani.

2.soru ise DVD çevirsen bile hatalarla karşılaşa bilirsin pek bilgim yok ama format için tavsiyem mp4.flv vb.. formatları bir denemendir olmadı direk DVD cdsini at usbye ama en mantıklısı İNT. den indirerek izlemendir.Daha iyi bilenler olucaktır.yararlı cevaplar olucaktır.bunları dene bir sen K.Gelsin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İSo dosyasını yanlış olmazsa Nero ile halledebilrisin veya PowerISo olucak onlada halaldebilirsin.Ama zaten neroda direk dvd yapabilirsin hiç uraşmana gerke yok yani.

2.soru ise DVD çevirsen bile hatalarla karşılaşa bilirsin pek bilgim yok ama format için tavsiyem mp4.flv vb.. formatları bir denemendir olmadı direk DVD cdsini at usbye ama en mantıklısı İNT. den indirerek izlemendir.Daha iyi bilenler olucaktır.yararlı cevaplar olucaktır.bunları dene bir sen K.Gelsin...

nero'ya atılmıyor uzantısı .iso olmadan diğer önerini ise deneyeceğim. internetten indiriyorum zaten ama pc ekranında değilde tv ekranında izlemek istiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında bide sony vegas da direk dvd csi yapma var.Asampo Studio da biiyıorum onalda dvd yapabilirsin hatta onunda cd yazma kısmıda var bide kast ettiğim Tvde öncelikle format uzantısını bularak intden film videoları indirmendi.:) mp4 büyük ihtimal açar.k.Gelsin.. Nero da ben dvd yaptım öyle istekvari şeyler istemiyordu. :) K.Gelsin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında bide sony vegas da direk dvd csi yapma var.Asampo Studio da biiyıorum onalda dvd yapabilirsin hatta onunda cd yazma kısmıda var bide kast ettiğim Tvde öncelikle format uzantısını bularak intden film videoları indirmendi. :) mp4 büyük ihtimal açar.k.Gelsin.. Nero da ben dvd yaptım öyle istekvari şeyler istemiyordu. :) K.Gelsin...

dvd yapmak için istemiyor. video dvd'si yapmak için istiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.