Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

• 2 hafta sonra...

gintama, fairy tail ve koi to uso 

gintama da mitsuba ölünce baya bi ağladım. çok sevdiğim bi karakter olan sougonun ablasıydı.....

fairy tail de aquarius yok olunca ağladım -ki sanırım en çok ağladığım anime sahnesi.

koi to uso'nun ilk bölümün de yukari'nin bildirisi geldiğinde bi de ağlamıştım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en çok one piece de ağlamışımdır oda sensei(mangaka) nasıl yapıyorsa karakterlerin

geçmişi olsun o anki an olsun tekrar tekrar izlediğim de ağlıyoru ace in ölümünde ise

1 ay boyunca aralıklarla ağlamış olabilirim merry go da da 

tabi ansatsu kyoushitsu de koro sensei de saat gecenin 4 ü bağıra bağıra ağlamışımdır 

ama nasıl oluyor bilmiyorum ama şu dünyada anime ve bir kaç şey dışında hiç duygulanmam animelere başladığımdan beridir böyle    garip

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.