Jump to content
Türk Anime TV Forum
lovedrizzle

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

Önerilen İletiler

İlk animem Basilisk, çizimleri ve çarpıcı içeriğiyle bana animelerin bildiğimiz çizgi film algısının ne kadar dışına çıkabileceğini sert bir şekilde göstermişti. Bu sahnede ne aşırı duygulandım ne de ağladım (aslında böyle olsa daha iyi olurdu belki) ama bir şeyler oturdu böyle. İçimde git gide kabaran bir hınç hissettim. Ağlamayı tercih ederim.

Spoiler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zankyou no terror... Harika bir animeydi, hikayesine, karakterlerine bayılmıştım. Baştan sona dramdan ziyade aksiyon ve gizem ağırlıklı bir animeydi. Özellikle final öncesi birkaç bölüm ve finalde her şeyin bağlanışı müthişti...Tekrar izlememe rağmen finali bana aynı duyguları yaşatmıştı 😢 Ost'sinden Von ve Bless'i dinlemenizi de kesinlikle öneririm bu arada 👍

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğunluk Uchiha Sasuke karakterini sevmese de benim  başından beri bayıldığım karakterdi. Ne kadar pislik yaparsa yapsın bir nefret edemiyordum .İtachiyle alakalı gerçekleri öğrenince aşırı kötü olmuştum...

8XWI.gif.244a9e75904bdd2c051e968d370f616f.gif

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

No Game No Life Zero... Daha yeni bitirdim Allah belasını versin hüngür hüngür ağladım 😭😭😭😭  Bir movie bu kadar mı güzel olur Allah'ım ah schwi ah üzdün be schwi bu gün de sana yakalım 🚬🚬🚬🚬🚬

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok