Jump to content

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Shu Reyiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar Noblesse , Veritas , The Breaker gibi mangalara benzer içinde Aksiyon - Romantizm - Dövüş sanatları gibi tür barındıran ve en önemlisi bir konusu olan manga tavsiyesi veren yokmu acill sıkı

Rave Master önerebilirim. Ayrıca Kyou Kara Ore Wa da sevdiğim mangalardandır. Aksiyon yok, ama Ai Kora da tavsiye ederim. Daha sonra, A Fairytale for the Demon Lord, Air Gear, Crepuscule, Gamaran, Ro

Sun Ken Rock okumaya başladım çok güzel tafsiye ederim. yorumları okumaya zamanım yoktu okumuşsun zaten evet benimde ilk okuduğum mangadır.

Gamaran mangası var Shounen, amerika'da ilk 5'te. birde Freesia var psikoloji türü ;)

Tavsiyelerin güzel fakat onları pek sevmedim <_<

Sırf Aksiyon olan bir manga veya anime 'yi hiç sevmiyorum. Eğer Aksiyon - Romantizm veyahutta Aksiyon - Okul türünden olan mangaları daha çok seviyorum. Yani onlar eğlenceli oluyor sırf Aksiyon içeren manga 'nın aksine...

Uzun lafın kısası eğer Aksiyon - Romantizm , Aksiyon - Okul türlerinden bir manga biliyorsan onu söylersen sevinirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
Noblesse , Veritas , The Breaker, Vagabond, Berserk, 20th Century ... benzeri buraya manga önerisi ateşleyecek arkadaşlar aranıyor :P birde sistem eleştirisi ve felsefe içeren bildiğiniz mangalar varsa çok makbule geçer (bu tarzdan olan Golden Boy gibi ecchi ve komedide olabilir içinde) ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Ben mangaları türkcraft'tan okuyordum ama bugün kapandı.Shu Reiz sen hangi sitedeb okuyorsun mangaları önerebilecegin güzel bir site varmı ?

Ben çeviri yapan grupları takip ediyorum. Onların online okuma sitesi oluyor yada batoto 'ya upload ediyorlar ordan okuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.