Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Yahu aşkın tanımı bnm için de öyle değil, ben de öyle bir şey yaşamıyorum ama bir ortama girip hoşlanma hissediyorsa da ya da her ne halt hissediyorsa, ilgi diyelim merak diyelim, bunu kendi adına aşk diye adlandıranlar var. Onlar için o an yaşadıkları şey aşk, bana sorsan alakası yok o ayrı konu. Ama şu an ztn aşk kelimesi de yalama oldu yani, millet kendini aşık olmak için zorluyor falan ya da böle modaymış gibi "ay sevgilim yok depresyondayım" modlarına girenler mi dersin... deşersem fena deşerim de kırk yılın başı yüzeysel geçeyim dedim makale yaz diye zorluon berat :D

Vallaha ben bildiklerimi söylüyorum asdsdg Gerisi beni ilgilendirmez en basta dedikleriminde hala arkasındayım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

Tanıdığım ilk troll sensin berat :D :D son ol inşallah :D

Ooo ilk troll olmakta büyük bir şeref  B) İnş inş bak spoilerde sana süprüzüm var  :ph34r:

Bu spoilerin içinde bir süprüz oldugunu sanan Rumeysa bunu okurken ben alttan alttan gülerim sadece #SaybırTrollmektenBıkmıyorNoktaKom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ooo ilk troll olmakta büyük bir şeref  B) İnş inş bak spoilerde sana süprüzüm var  :ph34r:

Bu spoilerin içinde bir süprüz oldugunu sanan Rumeysa bunu okurken ben alttan alttan gülerim sadece #SaybırTrollmektenBıkmıyorNoktaKom

Az değilsin sen ya :D Çok yaşa e mi xD Neyse biz muhabbeti epey kaydırdık göçerttik, ben isyan çıkmadan susuyorum Hadi size iyi günleeeer :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konu çok ilgimi çekti :P

Abi şimdi 3 altın tavsiye vereceğim, ha diyeceksiniz "sen çok mu biliyosun", çok bildiğimden değil ama bu 3 kuralı sosyal hayatımın heryerinde kullanıyorum ve her türlü ilişkimi inanılmaz olumlu etkiliyor(kızlar konusunda da). Umarım birilerine yardımı dokunur çünkü ben zamanında bu konuda çok sıkıntı çektim, sürüne sürüne tecrübe ettim diyeyim.

1. Kendine güven! Bu kural kızlar konusunda en en en en önemli kural. Bu lafı çok duydunuz belki ama, kendine güveni gerçek anlamda uygulamak o kadar kolay değildir. Kendinle ilgili olumsuzluklardan sıyrılmayı gerektirir. Sonra bir de kendine güveni egoistlikle karıştırmamak lazım. Yani kendine güven karşıdakini küçük görmek ona yukarıdan bakmak değildir. Örnek üzerinden anlatayım.

Mesela bir kıza açılacaksan, tanışacaksan, konuşacaksın:
    - Aşırı cool takılmaya çalışıp, "yani olursa olur, olmazsada sorun değil" modunda davranırsan kaybedersin. Kız sana muhtaç değil sonuçta, sen ona açılıyorsun, böyle tavırlar seni kaybettiğinin üstüne  bir de aptal biri gibi gösterir.
    - Kendini ifade ederken belirsiz; kendinden emin olmadan konuşursan kız "daha kendi hislerinden emin değil" şeklinde düşünür kaybedersin.
    - Red edileceğim korkusu yüzünden aşırı kem küm edersen zayıf görünürsün kaybedersin.(Bazı kızlar bu noktada utangaç tavırları sempatik buluyor ama utangaçlığında bir sınırı var, sonunda ne hissettiğini net bir şekilde söyleyebilmen gerekir.) Ha bir de burda şunu ekleyeceğim, bir insana karşı birşeyler hissedip bunu ona anlatmak çok normal ve doğal bir şey. Yani terslenirsen yada aşırı kötü bir tepkiyle karşılaşırsan bu senin değil karşındaki insanın kabalığını, ve anlayışsızlığını gösterir. Bu konuda rahat olmak lazım, istersen "Nosferatu" ol, düzgün bir insan evladı eğer olmayacaksa seni kırmadan bunu sana söyler.
  2. Samimi ol! Kızlar değil, hiçbir insan evladı karşısında kendi gibi davranmayan birine ve yapmacık tavırlara tahammül etmez. Yapmacıklık karşındaki insana yalan söylemek gibi birşeydir, hiç kimsede aptal yerine konulmayı hoş karşılamaz. Nezaketen sizi dinler onaylar belki ama içinden farklı düşünürler. Yani olmadığınız biri gibi davranmaya çalışmayın. Şunu unutmamak gerekirki çok çok iyi bir yalancı bile olsanız, hatta istediğiniz kızı yalanlarla elde etmiş bile olsanız o ilişkiden bir yol olmaz. Patlar, patlarkende yıkar döker ortalığı. Sağlıklı değildir böylesi.
  3. Kendinle barışık ol! Bu aslında bir yan madde gibi bir şey yukarıda saydıklarımı en rahat elde etme şekli kendinle barışık olmaktır. Kendini her yönüyle kabul ettiğin dakika komplekslerinden sıyrılırsın. Kendine güvenin artar, çünkü kim olduğunu neler yapıp neler yapamadığını bilir ve kabul etmiş olursun ve bu sınırlar çerçevesinde kendine güvenin tam olur, sınırların dışını hedeflersen de kendini geliştirmek için çabalarsın.

Şimdi bunlar altın kurallardı. Bunun dışında zilyon tane ayrıntı var hepsinden bahsetmeye ne konu yeter ne de ömür. Sadece şunları ekleyeceğim. Saydıklarım tamamen düşünceyle alakalı, fiziksel olarakta temiz ve bakımlı olmaya özen göstermek lazım. Yani metroseksüel olun demiyorum da, temiz giyinmek kendine bakmak lazım biraz. Spor yapmak, güzel beslenmek, kısacası yaşam kalitesini arttırmak lazım ki kendine benzer ve yakın kalitede insanlarla etkileşime girme şansı doğsun. Daha iyisini istersen, kendini geliştirmen gerekir. Zaten (bence) mutluluk kendine yeni hedefler koyup o hedefleri elde etme doğrultusunda tecrübeler yaşamak ve kendini geliştirmektir. Burda bir "Ganbatte(がんばって)" yapıştırmak istiyorum izninizle :D

Ohh bee yazdım rahatladım, şimdi duygusal ihtiyaçlarımı karşılamak için rom/com animelerime geri dönüyorum :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.