Jump to content

Anime Karakteleri gibi olmak.

Ji-sama

Önerilen İletiler

Bu konunun ayrı bir kategorisi var mı bilmiyorum.Ama Anime karakterlerinin Saç yapımları hemen hemen hepimizi hayran bırakmıştır.Onlar gibi olmak istemişizdir burada bunu yapmaya çalışacağız.

Öncelikle birinci sorum Türkiye'de Anime karakterleri saçını yapan kuaför olmasını istermiydiniz ?(Bay bayan fark etmez )

Bu soruya ''Deli misin kim istemez bayılırım hatta hergün giderim diyenleri duyar gibiyim.

Peki Hangi anime karakterinin şaç yapımını isterdiniz ?

Tabi iş sadece saçla kalmıyor birde onlar gibi giyinmek var (Özenti denilsede bu durumda hiç birimiz şikayetçi değiliz di mi ? Onlar gibi giyinmek hepimizin en büyük çılgınlığı.

Geriye sadece onlar gibi davranmak kalıyor mimikleri ayarlamak bağırırken ağzımızın bi o kadar açılması

Sinirlenirken Dattebayo diyerek ama anlamında ama söylenirken çok hoş bir durum oluyor.

Biraz umursamaz takılmak,en önemlisi kararlı olmak.Ben animelerde hep buna dikkat ediyorum.Kesin bir kararları var.Ben Hokage olacağım .Ben dünya'yı değiştireceğim. Ben Korsanlar Kralı olacağım.Bir karar veriliyor ve sonuna kadar gidiliyor bana animeleri sevdiren şeyde bu.. Konu fazla sapmasın :)

Eğer saç yapımını anime karakteleri gibi yapanlar varsa onlarda paylaşsın.

Onlar gibi davrananlar varsa demiyeceğim anime izleyipte onlar gibi davranmayan yoktur :D

Eee de hadi buyurun var mısın anime karakteleri gibi olmaya ?Sadece anime dünyamızla ilgili tabi.Bu eğlenceli yolculağa benimle var mısınız ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben Tsunade nin kıyafetlerini giymek istiyorum :D dikişle aram iyidir boş bir vaktimde kumaşlarını da bulacam :D gülmeyin :D ciddi ciddi kafama koydum :D Saç bakımından renk olarak uyuşmuyoruz Tsuna

Bu konunun ayrı bir kategorisi var mı bilmiyorum.Ama Anime karakterlerinin Saç yapımları hemen hemen hepimizi hayran bırakmıştır.Onlar gibi olmak istemişizdir burada bunu yapmaya çalışacağız. Öncelikl

Uryuu Minene'nin tipini istiyorum ama beş derece gözlüklerimle olacak gibi değil :D Saç olarak benzediğim bir tek anime karakteri görmedim görmeyeceğim de. Düz kahverengi saç işte öyle anime karakter

• Forum Admin

Ben Tsunade nin kıyafetlerini giymek istiyorum :D dikişle aram iyidir boş bir vaktimde kumaşlarını da bulacam :D gülmeyin :D ciddi ciddi kafama koydum :D

Saç bakımından renk olarak uyuşmuyoruz Tsunade ile şu an saç olarak benzediğim tek karakter Zangetsu :D :D Gintoki ile aramızdaki en büyük ortak özellik saçlarımızın permalı oluşu :D

ha bir de Tsunadenin alnındaki işaretin olduğu yerde bir benim var benzerlik sayılırsa o da :D

Tsunade nin kostümünü hazırladığımda buraya koyarım :) çok zor olmasa gerek :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Uryuu Minene'nin tipini istiyorum ama beş derece gözlüklerimle olacak gibi değil :D

Saç olarak benzediğim bir tek anime karakteri görmedim görmeyeceğim de. Düz kahverengi saç işte öyle anime karakteri mi olur?!! (Dur aklıma Neji geldi bak. O kadar düz değil saçlarım ama Neji de kız değil lan...)

Evet tipim demişken Minene'nin saçlarını istiyorum mümkünse simsiyah gotik kıyafetler (okulda giymeye izin yok gerçi ne anladım o işten?) piercing, dövmeler falan filan... Gerçi bu hobbit boyumla ne gotikliği diyorum kendime o ayrı.

Saçımı kısa kestirip arkadan bir örgü bırakacak ve o örgüyü de mora boyatacağım yazın görürsünüz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında güzel bir noktaya değindin konu senin dediğin yerden çıktı idol kavramına döndü senin dediğin olayı türkiye'de yapan var. bi araştırısan bulabilirsin

büyük şehir'ler de özellikle sadece bu işi yapan anime Kuaförleri bulunuyor :)

Sonra;

ben kime bürünmek isterdim'e gelirsem (: aklımda tek bir kişi yok hepsinden biraz alsam yeter ama saç olarak mutlaka (kinomia takao) = (Beyblade)

niye derseniz çocukluğumdan kalan bir özlemdir belki onun saçlarına hayrandım hep şimdi düşününce biraz saçma geliyor ama içimde yarattığım bu dünya'da takao'nun Saçlarını isterdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında güzel bir noktaya değindin konu senin dediğin yerden çıktı idol kavramına döndü senin dediğin olayı türkiye'de yapan var. bi araştırısan bulabilirsin

büyük şehir'ler de özellikle sadece bu işi yapan anime Kuaförleri bulunuyor :)

Sonra;

ben kime bürünmek isterdim'e gelirsem (: aklımda tek bir kişi yok hepsinden biraz alsam yeter ama saç olarak mutlaka (kinomia takao) = (Beyblade)

niye derseniz çocukluğumdan kalan bir özlemdir belki onun saçlarına hayrandım hep şimdi düşününce biraz saçma geliyor ama içimde yarattığım bu dünya'da takao'nun Saçlarını isterdim :D

Resmi ekleyen

Mavi Ejderha Saldır! :)

müstakbel çırağım (upps, ecchi ymiş biraz)

Resmi ekleyen

I can see her underwear from down here! B)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.