Jump to content

Anime Karakteleri gibi olmak.

Ji-sama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben Tsunade nin kıyafetlerini giymek istiyorum :D dikişle aram iyidir boş bir vaktimde kumaşlarını da bulacam :D gülmeyin :D ciddi ciddi kafama koydum :D Saç bakımından renk olarak uyuşmuyoruz Tsuna

Bu konunun ayrı bir kategorisi var mı bilmiyorum.Ama Anime karakterlerinin Saç yapımları hemen hemen hepimizi hayran bırakmıştır.Onlar gibi olmak istemişizdir burada bunu yapmaya çalışacağız. Öncelikl

Uryuu Minene'nin tipini istiyorum ama beş derece gözlüklerimle olacak gibi değil :D Saç olarak benzediğim bir tek anime karakteri görmedim görmeyeceğim de. Düz kahverengi saç işte öyle anime karakter

Gerçek hayatta biraz anımsatıyorum animeleri . Lakin koca koca ışıldayan gözler , harika bir gülümseme nazik bir ağlama  , renkli saçlar ,, Bunlardan mahrumum. Mesela onların giyindiği gibi giyinsem yaşadığım şehirde deli misin deyip ? beni tımarhaneye atarlardı XD.. Bir örnek daha ağladığımda zırlayıp zırlayıp ağlıyorum  nazik ağlamaya çalışsam bu ağlayışı bataklığa götürüp çamura batırıp batıp orada bırakırdım...Gerçek hayat bu işte :D

Bu biraz beni anımsatıyor ama benimki daha beter :D

latest?cb=20160728085856

İşte olmak istediğim ama beceremediğim

tumblr_o8z90tojfI1vxdha2o1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.