Jump to content

Müzikle İlgilenenler Buraya!

Önerilen İletiler

aslında bir arkadaşım eski gitarını bana vereceğini söylemişti ama onunkininde bir problemi var teller klavyenin bayaüı üstündeydi perdelere basarken biraz zorluyordu ama... en iyisi heralde kendime bir gitar almak.Ancak para biraz korkuttu beni dostum biliyorum iyi bir gitar için az bile o paralar ama 2.elmi alsam ne yapsam acaba

bencede 2.elde düşünebilirsin ama çoğu hırpalanmış oluyor senin tercihin ama ikinci ele pek güvenme 300 400ede gitar var mydukkan yaz google a oradan bakabilirsin ama o sitede 100 tl koyuyor gitarların üstüne istanbuldaysan hangi müzik market ne ithal ediyor distribitör firmalari bulup alabilirsin.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...
  • Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ehm. :D Alkışla ritim tutmak için gelebirim gruba. :D

Bende alkışla ritim tutarım,ritmim çok iyidir :D (profesyonel ritimci :D )

Hıhh ben ıslık da çalarım. :P Ritim ekibi mi kursak napsak? :D :ph34r:

Keman ve piyano çalıyorum, 4 ay civarı oldu başlayalı.

Çok da iyi değilim, ama piyanoda Death Note, Vampire Knight, Diabolik Lovers, Elfen Lied gibi animelerin şarkılarını çalıyorum, piyanoda daha iyiyimdir.

Küçükken abim sayesinde bas gitar öğrenmiştim biraz, onu da birazcık çalabiliyorum.

Onun dışında, şarkı söylemeyi ve dinlemeyi çok severim.  :angel2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Flüt çalmada uzmanımdır. (Ablamdan gelen bir özellik olsa gerek. Ablam dizi müziklerini hep kendi çıkarıyor notalarını.) :cool-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon:  Her flüt sınavından 100 alıyorum. :cool-onion-head-emoticon: Ay birden hava bastı beni.  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Düzenlenme: ezgi2002 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.