Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Bugün önerdiklerin arasından Infinite Stratos ' a başladım, fazla ecchi yoktu bu daha çok harem ağırlıklı bir animeymiş o yüzden myanimelistte bile ecchi kategorisi eklenmemiş. Genede bu seviyede bir ecchide kabul edilebilir çünkü harem tek başına onun eksikliğini gideriyor ayrıca komedisi ve aksiyonuda üst düzey, çizimleri zaten söylememe gerek yok müthiş :D

Ecchi-King den izle sansürsüz version :D // 1080p izlemek yada indirmek istersen fansub a beklerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

Bugün önerdiklerin arasından Infinite Stratos ' a başladım, fazla ecchi yoktu bu daha çok harem ağırlıklı bir animeymiş o yüzden myanimelistte bile ecchi kategorisi eklenmemiş. Genede bu seviyede bir ecchide kabul edilebilir çünkü harem tek başına onun eksikliğini gideriyor ayrıca komedisi ve aksiyonuda üst düzey, çizimleri zaten söylememe gerek yok müthiş :D

Aynen bikere koca okulda tek erkek olması bile yeter :D bu arada Hidan no Aria'yıda tavsiye ederim oda fena sayılmaz :) ama ecchi'si biraz fazla olsun diyorsan Sekirei var ona bak derim ;)

Benden de iylik :) // 1-2 Ecchi animesini daha Sİzlere Sansürsüz vermek için uraşıyorum :) // Yeni projeler var :D

Sende ecchi türünü mü çeviriyon :D Herkes birşeyler yapıyor ya kendimi kötü hissetmeye başladım bende mi bişeylere mi girişsem :) Neyse kolay gelsin bakalım güzel ecchiler bekliyorum senden ;) Ona göre burdaki genç ecchi fanlara master olarak önerecem :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen bikere koca okulda tek erkek olması bile yeter :D bu arada Hidan no Aria'yıda tavsiye ederim oda fena sayılmaz :) ama ecchi'si biraz fazla olsun diyorsan Sekirei var ona bak derim ;)

Sende ecchi türünü mü çeviriyon :D Herkes birşeyler yapıyor ya kendimi kötü hissetmeye başladım bende mi bişeylere mi girişsem :) Neyse kolay gelsin bakalım güzel ecchiler bekliyorum senden ;) Ona göre burdaki genç ecchi fanlara master olarak önerecem :)

Çeviriyi genelde başka sitelerden alıyorum :) // Ama Encode + Zamanlama + Upload tamamen bana ait :D // Ecchi King Fansub un sadece 1 çevirisi var :)  oda

Strike Witches 2  :) // Master olarak önermene pek gerek yok :) Bilen bilir zaten beni :)

Yeni Nesil de pek bilen olmamasıda benim hatam :) Cheten baya uzak kaldım :)

Evet zaten ecchi-king'ten izliyorum ama pek sansürlenecek kadar ecchisi yok animenin ilk yarısına göre yorumum bu  :D

Biliyorum  :) ama Sansürsüz Sansürsüzdür  :D Adamlar BD version yaptıysa  :D bi bildikleri vardır elbet  :D

İyi Seyirler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D şey dicem . Mümkünse adını alabilirmiyim ^_^

[bu aralar noldu bana yaa :D yine uçtum]

Tabi ki ismi Kampfer ^_^ bir erkek olarak pek bana hitab eden bir ecchi türü değil ama senin uçuşunu devam etmeni sağlayacaktır eminim izeyince anlarsın zaten :D

Guzel oluyor :) Allah iniş takımlarına zeval vermesin :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Ahahaha... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabi ki ismi Kampfer ^_^ bir erkek olarak pek bana hitab eden bir ecchi türü değil ama senin uçuşunu devam etmeni sağlayacaktır eminim izeyince anlarsın zaten :D

Ahahaha... :D

Spoiler olarak veriyim animeyi izlemeye bakmasın :)

ana karakter erkek ama bro kadin oluyor gorunum olarak o yüzden biraz farklı ilgi çekici bi anime ama o kız lezbiyen o ayrı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guzel oluyor :) Allah iniş takımlarına zeval vermesin :)

Ama ucunca da çok uçuyorum . Sorun orda :D

Yazın o kadar uçtum ki 10 gün duraksiz ecchi yuri yaoi izledim. *-* sonucunda == annem beni gördü . Telefonuma el koyuldu . Internetsiz 2 ay geçirdim @-@ . Bi daha dayanamam ben 2 ay naparim . O yuzden çok havalanmadan havada süzülmem lazim . Ama bu yaz anasından emdiği sütü burnundan getirene kadar dalcam B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama ucunca da çok uçuyorum . Sorun orda :D

Yazın o kadar uçtum ki 10 gün duraksiz ecchi yuri yaoi izledim. *-* sonucunda == annem beni gördü . Telefonuma el koyuldu . Internetsiz 2 ay geçirdim @-@ . Bi daha dayanamam ben 2 ay naparim . O yuzden çok havalanmadan havada süzülmem lazim . Ama bu yaz anasından emdiği sütü burnundan getirene kadar dalcam B)

Inis takımlarına zeval vermesin derken bunu kast ediyordum :) çakilip düşmek var snnki gibi ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.