Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

On 26.08.2016 at 18:42, slimjack yazdı:

Kennet oynama kızın ayarlarıyla yoksa ben senin ayarlarınla oynarım ;)

Sen mimlendin zaten hiç biryere gidemen :D

Bir resim koyalımda kaynatıyorlar diye silmesinler mesajları...

Göster

G35d77.jpg

Sen benim ayarlarla oynıcan sen :D :D hahhahahah inş be gülüm bir gün inş :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 saat önce, kennet yazdı:

Sen benim ayarlarla oynıcan sen :D :D hahhahahah inş be gülüm bir gün inş :D :D

Bak hele laflara bak hele... Abine artistlik yapma ordan :D Ayrıca karşında koskoca Master var :) Senin ayarlarınla oynayabilecek biri varsa oda benim unutma bunu koçum sen yokken biz vardık buralarda ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 15.09.2016 at 19:39, slimjack yazdı:

Bak hele laflara bak hele... Abine artistlik yapma ordan :D Ayrıca karşında koskoca Master var :) Senin ayarlarınla oynayabilecek biri varsa oda benim unutma bunu koçum sen yokken biz vardık buralarda ;)

Ben yoken sen mi vardır :D hahahaha yahu ben yok olunca Türemedinizmi siz :D şu Fanclub ilk kurlduğundan beri biliyorum :D

Ecchi yi Fanclub dan değil :D izleyerek takip ederk Chete azimli millete öreterek Kral olduk :D

bak anlaşılan yenisin sana küçük bi söz Ecchiyi kennet e kennet i Allaha soracan demiş kennet ;)

şimdi kalktın sen yoken biz vardık diyecek cesareti olanlar çıkmış hahahha ilahi ya :D alemsiniz kardeş :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
On 01.11.2016 at 13:39, Barış D. Baryshx yazdı:

Arkadaşlar HENTAİ olaylarına girmeyelim, sadece ecchi ile ilgili yazalım. Yoksa uyarı verilecek, ısrarında banlanma.

Ben her daim ecchi'yi savunuyorum zaten. Hentai karanlık taraftır. ;)

On 20.09.2016 at 00:15, kennet yazdı:

Ben yoken sen mi vardır :D hahahaha yahu ben yok olunca Türemedinizmi siz :D şu Fanclub ilk kurlduğundan beri biliyorum :D

Ecchi yi Fanclub dan değil :D izleyerek takip ederk Chete azimli millete öreterek Kral olduk :D

bak anlaşılan yenisin sana küçük bi söz Ecchiyi kennet e kennet i Allaha soracan demiş kennet ;)

şimdi kalktın sen yoken biz vardık diyecek cesareti olanlar çıkmış hahahha ilahi ya :D alemsiniz kardeş :D :D

Vay yavrum vayy chatte iki anime tavsiye ettin diye imzana vs. ecchiking ekledin diye kral mı oldun :D Hahaha.. Adama iki king dedik diye egosu tavan yapmış garibim benim :)

Sen chatte takıkırken biz burda anime öneriyorduk. Siyahbeyaz nickli bir arkadaşa okadar anime önerdim ki adam anime önerme uzmanı oldu. Anime önerileri diye sayfa açtılar adama sen neyden bahsediyon ;) Bu dediğimde funclub kurulmadan öncesiydi hee bunu belirtiyim :) Ayrıca yine söylüyorum. Sen yokken biz vardık. Sen foruma benden sonra geldin birkere bunu aklında tut bu bir. İkincisi funclub ilk kurulduğunda bende vardım onlar içinde ve seni ilk davet edenlerden biriside benim ;) Tabi ozamanlar hentaici olduğunu bilmiyorduk :D Neyse senin benimle aşık aymaya cürümün yetmez. Şimde sen cürüm kelimesinide bilmezsin :)

Son olarak o laf "Hentai'yi Kennet'e..." şeklinde olacak Ecchi'yi değil ;) Şimdi hadi canım sen git abin gelsin ;) Hee bak daha foruma gelmeden türkanime'deyken ki önerilerimi anlatmadım bile ki türkanimeden öncesindede ecchi'yi bilirdim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, slimjack yazdı:

Ben her daim ecchi'yi savunuyorum zaten. Hentai karanlık taraftır. ;)

Vay yavrum vayy chatte iki anime tavsiye ettin diye imzana vs. ecchiking ekledin diye kral mı oldun :D Hahaha.. Adama iki king dedik diye egosu tavan yapmış garibim benim :)

Sen chatte takıkırken biz burda anime öneriyorduk. Siyahbeyaz nickli bir arkadaşa okadar anime önerdim ki adam anime önerme uzmanı oldu. Anime önerileri diye sayfa açtılar adama sen neyden bahsediyon ;) Bu dediğimde funclub kurulmadan öncesiydi hee bunu belirtiyim :) Ayrıca yine söylüyorum. Sen yokken biz vardık. Sen foruma benden sonra geldin birkere bunu aklında tut bu bir. İkincisi funclub ilk kurulduğunda bende vardım onlar içinde ve seni ilk davet edenlerden biriside benim ;) Tabi ozamanlar hentaici olduğunu bilmiyorduk :D Neyse senin benimle aşık aymaya cürümün yetmez. Şimde sen cürüm kelimesinide bilmezsin :)

Son olarak o laf "Hentai'yi Kennet'e..." şeklinde olacak Ecchi'yi değil ;) Şimdi hadi canım sen git abin gelsin ;) Hee bak daha foruma gelmeden türkanime'deyken ki önerilerimi anlatmadım bile ki türkanimeden öncesindede ecchi'yi bilirdim ;)

HAhaha laflara bakk Helalllll yürü bee DE get hahhaha güldürdün :D  Chate bizi kıral ilan etti ben kendimi etmedim bu 1. si :)

2. Sine gelirsek :D Ego tavanmı yapmış :D laa gizlilikten hiçbi yerde kendini göstermeyen birinin egosu nasıl tavan yapar :D yapsa :D gider cosplay lere herzaman katılırdım la yok daha neler :D , 3. sü :D Siyahbeyzı bilriim canım :D Uploader dır :D severimde iyi insandır :D gerçi hala upload yapıyormu bilmiyorum ama neyse :D Ama şunu unutma çok önermek iyi önermek anlamına gelmez :)  öneri yapmak basit bir işdir ancak sağlamı önermek zordur haa burdan asla ve asla siyahbeyaza laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın ! :) 4. sü :D Fanclub ilk kurulduğunda ilk davet eden

Hokage_Minato

İdi diye hatırlıyorum :)  ancak o aralar daveti red etmiştim :) ve farkındaysan hala Funclub içinde bi yere sahib değilim :) ona rağmen yinede paylaşımlar yaptım burda :) ;)

5. Si He.. kısmı :) Yıllardır Türkiyedeki En Büyük TR altyazılı Çevrilmiş VE paylaşılmış Hen.. arşivini elinde tutan kim peh :D Ama asla kendime hen.. ci demem :) aslaa Ecchi tutkumuzun önüne Hen.. bile geçemez bizim bunu unutmaman gerek ;) 

+ Hen.. kennet e sor .... demişsin ancak Hen.. önerisinde bulunduğumu gram hatırlamıyorum :) haa çevirtmek için bulunmuşumdur oda fansub adminlerine yada çevirmenlerine ama izlemek isteyen birine sadece siteleri veririm öneri vermem ;)  1-2 tane belki yakınımdan birilerine vermişimdir ancak bu bütün Hent.. konusunda beni üstad yapmaz yada çevirenler bu işin pirileri varken bana laf bile düşmez :)

Bu yüzden Ecchiyi kennet e Kenneti de Allaha sor demişler cümlesi doğru olandır :)

+ Foruma çoğu kişiden geç katıldım :) normalde sırf chat ( turkanime chati vardı tabi o sıralar ) ve Ecchi izlemekle geçirirdim zamanımı :)

Güç konusuna gelirsek :) Çeviri aleminde Nerde ise Tanımadığım Admin ve Çevirmen kalmadı Sen gelmişin dediğin lafa bak :D ya sabır kısaca derim ben ;)  + olarak bide  sevgili izleyiciler ve diğer yorumcu birçok arkadaş uploader..v saysya bitmez tabi :) haklarını yemiyeyim :)

Akılı ol alırlar aklını ;)

Çeviri alemini geçtik hadi Animeyide geç :D Warez alem gerçi konu buranın değil neyse bu bile yeter sana :)

Hadi bakalım kal selametle :D :D

Ekstradan : Güç olsun yada olmasın Asla kulanmam kolay kolay :) gerek yok :) artislenmeye hava atmaya ne gerek var :) bence yok  kendi gücümü yeterince biliyorum destekleyenlerden gelen gücüde bu bana yetiyor bilmem . bu yüzden güçsüz sanman çok normal :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.