Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

On 22.11.2016 at 17:03, kennet yazdı:

+ Bence tartışmaya devam etmek istiyorsan Chatango veya skype tercih edebiliriz :) buranın konusu Ecchi paylaşım

Barış D. Baryshx

Arkadaşında dediği gibi :)

Burada tartışmamız pek uygun olmuyor :)

sJy.png

Bence de e konuyu kaynatıyoruz ancak :) Skype ekle profilimde mail adresim yazıyor. İstek at ben eklerim ;) Egon yoktu madem ne diye karşımda böbürleniyon?

Güç konusunda anladığın buysa kelimemden bişey demiyorum. Boyun, yaşın veya tecrüben yetmez manasına geliyor ;) Ha eğer tanıdıklarım var diyeceksen. Ben adminlerin ve çevirmenlerin önceki halini bilirim ;) Senin tanıdığın Siyahbeyaz kardeşim gibi. Gidip ona sorabilirsin beni, slimjack hakan abini tanıyormusun? Diye sor :)

Ayrıca öneri yapmakta birşey yok evet ama kişiye göre öneri yapmak farklı birşeydir :)

Ayrıca ecchicisin madem neden benle hentai konusunda tartıştın? Bu tartışmanın ana çıkış noktası bu zaten ;)

Neyse çok uzatmayayım. Skype'tan yaz cevaplarını ordan devam edelim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

• 4 hafta sonra...
On 26.11.2016 at 14:33, slimjack yazdı:

Bence de e konuyu kaynatıyoruz ancak :) Skype ekle profilimde mail adresim yazıyor. İstek at ben eklerim ;) Egon yoktu madem ne diye karşımda böbürleniyon?

Güç konusunda anladığın buysa kelimemden bişey demiyorum. Boyun, yaşın veya tecrüben yetmez manasına geliyor ;) Ha eğer tanıdıklarım var diyeceksen. Ben adminlerin ve çevirmenlerin önceki halini bilirim ;) Senin tanıdığın Siyahbeyaz kardeşim gibi. Gidip ona sorabilirsin beni, slimjack hakan abini tanıyormusun? Diye sor :)

Ayrıca öneri yapmakta birşey yok evet ama kişiye göre öneri yapmak farklı birşeydir :)

Ayrıca ecchicisin madem neden benle hentai konusunda tartıştın? Bu tartışmanın ana çıkış noktası bu zaten ;)

Neyse çok uzatmayayım. Skype'tan yaz cevaplarını ordan devam edelim ;)

2 cevap verem devamı skype oke :D

Kişiye göre okadar öneri yaptım ki :) ohoo :)

Adamlara kaç karışım sundum hatırlamıyorum bile artık :)

He.. neden atladık güzel soru yazışmayı baştan aşağı okuyup yeri yakalamam gerek ki okadarda zaman ayıramam ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
slimjack, 14 saat önce yazdı:

Hoooo... Dj napıyon ya bugün foruma girdim tesadüfen bildirimini gördüm kaç yıl oldu :smiley2:

ahahah Slim seni gördüğüme sevindim. Oldu herhalde 2 sene :D Ne yapayım klasik manga grubum ben iş ders devam :D seni sormalı asıl sen nasılsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dj-Morphosis, 12 saat önce yazdı:

ahahah Slim seni gördüğüme sevindim. Oldu herhalde 2 sene :D Ne yapayım klasik manga grubum ben iş ders devam :D seni sormalı asıl sen nasılsın

Ne yapıyım bende askeriyeye girdim rütbeli olduk eğitim alıyorum :) Ne işi hayırdır çalışıyormusun okurken?

Bu arada şuraya biraz foto atalım konu Fc amacını aşmasın :) Telden spoiler olmuyor ya :(

6563A649-8D9B-4599-853D-930F96E8EC37-312-0000006BADAE0F0F.jpeg

45E12BA1-5ABC-4B55-BE0F-A07549E69196-312-0000006BE3A2254E.jpeg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.