Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

Benim bu konuşamayan arkadaşlara diyeceğim şey şudur ki...konuşacak konu bulamıyor değilsiniz bakın burada düşüncelerinizi rahatça ifade ediyorsunuz...sadece kafa dengi birine sahip değilsiniz gerçek hayatınızda...bende fazla insanlarla konuşan biri değildimir ancak bu durumu sizin kadar umursamıyorum umruda değil kısacası :)

Ama beni saran bir muhabet dönüyorsa fikirlerime yatıyorsa kafama göreyse o an beni kimse susturamaz...hatta çok konuşuyorsun biraz sus bile derler...

Ve inanın o kadar fazla insanla konuşmak bir sosyallikle uğraşan iş adamı değilseniz bi işinize yaramıyacaktır...

Seni sinir ettiysem kusura bakma Witch bidaha kine çok geyik bir yazı atarım :)

AYRICA ŞU İMZA KONUSUNA KAFAM BOZULDU

uğraştırcağınız beni gene yarım saat düzenlemek için...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

Seni sinir ettiysem kusura bakma Witch bidaha kine çok geyik bir yazı atarım :)

Yok canım sinir etmedin, konuşmana karışacak değilim. (Muhtemelen "karıştın bile" diye düşünüyorsun ama sadece düşüncemi belirttim)

Ayrıca sinir etmiş olsan bile sırf saçma bir sebeple git konuşmanı değiştir falan diyemem, demem

Tamam bana aldırmayın, kafam biraz güzel. (Biraz ama. -,-)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlardan çekinen insanlara çok özeniyorum :( :( hiç öyle olamamışımdır ve hep dikkat çekerim bu yüzden herkes bana ön yargılı yaklaşır nasıl bir özelliğiniz olduğunun farkında mısınız :(

hayalini okuyunca uzun zaman önce izlediğim bir video geldi aklıma :D umarım sana güzel örnek olur :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=iC_EPy8Ac3g

Hem havaya soktu hem de duygulandırdı ya :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama beni saran bir muhabet dönüyorsa fikirlerime yatıyorsa kafama göreyse o an beni kimse susturamaz...hatta çok konuşuyorsun biraz sus bile derler...

Aslında doğru dedin. Kimseyle pek konuşamıyorum. Çünkü ben genelde bilgisayar temelli bir insanım ve genelde bilgisayar hakkında konuşurum. Benim dışımda pek öyle bilgisayar hakkında konuşan yok. Hepsi ya ünlüler, ya techdeck, falan filan işte. Ben özellikle kızlarla (özellikle sevdiğim kızla :wub: )konuşmakta tereddüt ediyorum. Karşısında ne desem diyee çok düşünüyorum ve sohbet umduğum gibi sürmüyo, bende mecbur hemen sohbeti kesiiyorum. (-Merhaba, -Merhaba gibi :( ) Oysa ki küçükken daha rahattım (en azından konuşma konusunda. :) ) Şimdi ise benden nefret ediyor, kaçıyor gibi davranıyor :mellow: . Keşke bir çözüm bulabilsem :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında doğru dedin. Kimseyle pek konuşamıyorum. Çünkü ben genelde bilgisayar temelli bir insanım ve genelde bilgisayar hakkında konuşurum. Benim dışımda pek öyle bilgisayar hakkında konuşan yok. Hepsi ya ünlüler, ya techdeck, falan filan işte. Ben özellikle kızlarla (özellikle sevdiğim kızla :wub: )konuşmakta tereddüt ediyorum. Karşısında ne desem diyee çok düşünüyorum ve sohbet umduğum gibi sürmüyo, bende mecbur hemen sohbeti kesiiyorum. (-Merhaba, -Merhaba gibi :( ) Oysa ki küçükken daha rahattım (en azından konuşma konusunda. :) ) Şimdi ise benden nefret ediyor, kaçıyor gibi davranıyor :mellow: . Keşke bir çözüm bulabilsem :(

Aynanın karşısına geç kendinle konuş. Ya da yapabiliyorsan zihninde iki kişi olarak konuş. (Bu sonuncusu Gollumvari sonuçlar yaratıyor ama. mümkünse deneme)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynanın karşısına geç kendinle konuş. Ya da yapabiliyorsan zihninde iki kişi olarak konuş. (Bu sonuncusu Gollumvari sonuçlar yaratıyor ama. mümkünse deneme)

Aslına bakarsan biraz çift kişilikli biri sayılırım. Arada bir (yalnızken :D) kendi kendime kendi yarattığım karakteri canlandırırım (hem de İngilizce :D ; -There goes the enemy, tuff, tuff (tuf kısmı silah patlaması efekti :D ). Kendi kendime plan da yapıyorum ama okulda karşılaştığımızda planlarım hemen suyadüşüyo, hem de kendi yüzümden. Planladıklarımı söyleyecek cesaret buılamıyorum. Okulun ilk günlerinde onunla daha rahat anlaşıyodum, şimdi ise benden nefret ediyor. Konuyu okuyanların da başını patlattım ama :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsan biraz çift kişilikli biri sayılırım. Arada bir (yalnızken :D) kendi kendime kendi yarattığım karakteri canlandırırım (hem de İngilizce :D ; -There goes the enemy, tuff, tuff (tuf kısmı silah patlaması efekti :D ). Kendi kendime plan da yapıyorum ama okulda karşılaştığımızda planlarım hemen suyadüşüyo, hem de kendi yüzümden. Planladıklarımı söyleyecek cesaret buılamıyorum. Okulun ilk günlerinde onunla daha rahat anlaşıyodum, şimdi ise benden nefret ediyor. Konuyu okuyanların da başını patlattım ama :(

Şu anda bu yazdıklarını kendim yazmış gibi hissettim. Her cümlene bir aynen çekiyorum kardeşim. Ben de kendimle ingilizce konuşurum, sınıftakilerle ne konuşacağım diye planlarım (aslında kime ne laf sokarım diye :D) Herkes de benden nefret ediyor. (bir kişi hariç) Böyle devam edelim bence. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalgücün iyimiş senden iyi bir pc işleri çıkar...

yarattığın karakteri odanda canlandırman delilik değil hayal gücünün taşıp dışarıya çıkmasıdır...

Benimde yaptığım oluyor ciddiyim zevk alıyorum hoşuma gidiyor hayali bir karakteri canlandırmak...

Yaşasın Hayalgücü :)

Üstelik sınıfa gittiğinde kafanı kaldır bir etrafa bak etrafındaki insanlardan daha üstün birşeylere sahip olduğunu hisedeceksin... :) sadece farkına varmadığın bir durumdur diğer insanların hayalgücünün ne kadar kısıtlı olduğunu anlamaman...

Ayrıca kızın senden neden nefret ettiğini bilemeden birşey diyemeceğim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.