Jump to content

Ruh İkizi

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O sen miydin ? :o :D :D :D

herkes çift yaratılmıştır bir bütünün iki parçasıymış kişi görüşür ve şak diye bir birine oturur muş olmaz öyle şey !!! bir ilişki demek zaman demek çaba sarfetmek demek senin ideal eşinmi yok ö

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Posted Images

İşin aslı kızlar arasında çok popülerim ve zerre kadar zevk vermiyor bana. Keşke hiç öyle olmasa da kuytu köşede kalsam. Hakkıyla seveceğim biri çıkana kadar daha da uğraşmam kızlarla. Çok pis ağzım yandı yani.

Kuytu köşelerde benim hani o kız cıksa bile sen yine diğer kızlara asılmaya bakmaya devam edersin sıkıntı değil yeter ki ögrenmesin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla bu konuda bir şeyler söyleyecek en son kişiyim denilebilir. Ben bu konularda biraz çekimserim zaten. Öyle güvenme duygusu gelişmemiş bir kızım bilemiyorum nedenini. Altında bir neden vardır elbet. Gerçi tahmin de ediyorum da dur neyse pas geçelim bu konuları.

Şu ruh ikizi olayı olabilir bence. Yani bu işin kolaylaştırılmış bir yolu vardır. Şimdi çok fazla insan geldi ve geçti dünya üzerine. O kadar insanı muhakkak birileri eşleştirmiştir kolaylık için. :ph34r: Ben biraz garip düşünüyorum. Eğer varsa da umarım bulurum ya. Benim mutlu bir ailem olsun gibi hayallerim küçüklüğümden beri hep vardır. Belki bu benim mutlu aile özlemimdendir. :huh: ruh ikizimi buldum deyip de boşanan insanlar da görmedik değil. Bazılarının ikinci baharında ortaya çıkıyor. Ne demeli kader falan mı ? Olabilir, napalım. Biz de bekliyoz anlayacağın :D Gerçi bana daha erken :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 kızlar beraber takıldığımız dönemler lisede kaldı. Anlamsız ve saçma geliyor artık. İnsanın ego şişirme çabalarından başka bir şey değil. Ama pişman değilim, böyle böyle öğrendik.

Ezgi senin yaklaşımın gayet normal. Bir kızın bu konuda pasif kalması bana normal gelir, aktif olması çok itici geliyor bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kıza aşık olmadım ki zaten, minik, minnacık bir örnekti o. Ne aşık olayım ben tanımadığım insana ^_^

Edit: Söylediklerinin yarısına katılıyorum. Ama bir şekilde evleneceğim insan bu dünyada bir yerlerde yaşıyor değil mi? Nerede o eşek kafalı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

herşeyden önce, bir insanın ruh ikizin olup olmadığını anlaman için onunla uzun bir zaman geçirmen gerekir. Mısırcıda tesadüfen karşılaştığın bir insanın ne çıkacağını bilme şansımız yok. Ayrıca, ilk görüşte aşk diye bişey de yoktur, kendi kendini kandırma. Olsa olsa ilk görüşte "beğenmek" olur onun adı.

İkincisi, kader meselesi benim için soyut ve gereksiz bir kavram. Hayatın bir tanrının oyunuyla yönetildiğine inanmıyorum, yöneten biri varsa o da sensin. (Herkes kendi hayatını yönetir, başına gelenler senin ya da başka bir insanın seçimlerinin sonucudur.) bu durumda pek çok olasılık var. Kızı gerçekten merak ediyorsan hergün aynı saatlerde aynı mısırcının oraya git ve dolan dur. Eğer o yol, kızın ev-okul ya da ev-iş arası dokuduğu bir yol ise 3-4 gün içinde tekrar görme şansın var. Ama bu tip bişeyle uğraşır mısın bilemeyeceğim, belki sadece yoldan geçen biridir. Eğer şansın da gülerse onu tanıma şansın olabilir. Olasılık dahilidir hepsi.

Ya da her hangi birşey yapmazsın ve hayatına devam edersin. Ne çıkacağını bilemezsin.

Edit: Dünya üzerinde, ya da hatta seninle aynı şehirde seninle çok benzer duygu ve düşünceleri paylaşan insanları bulabilirsin. Hatta ikizin değil, üçüzün ya da dördüzün de olabilir bunlar. u_u Ruh ikizi meselesi ya da birbiri için yaratılma durumu saçma gelir o yüzden bana.

Kader meselesini anlamadığını düşünüyorum... Yanlış anlama tartışma yaratmak ve konuyu saptırmak istemiyorum. Kader Yaratıcı'nın yazdığı bir senaryo değildir. Sen çok aydın ve araştırmacı bir forumdaşsın bana göre... Bence kader meselesini daha çok araştırmalısın ^_^

Edit: Konu dağılmasın diye başka bir şey söylemeyeceğim... :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O sadece görünüş olarak kafamdaki kız imajıydı, heni öyle birine aşık olmayı tercih eder, öyle birinin sevgimi haketmesini isterdim. Eminim herkesin kafasında öyle bir imaj vardır, değil mi?

Edit: Emel'e katılıyorum. İnsan kendi kararlarını kendi verir ve zaman içinde olaylar gelişir ve yaratıcı bunların hepsini önceden bilir çünkü zaman, karar verme, irade, yaratma, yaratılma gibi kavramları da o yaratmıştır ve algılamamız güçtür. Bir ara bununla ilgili konu açalım da tartışalım, çok severim seviyeli tartışmaları :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ruh eşi diye bir şey yok bence. Çünkü biz bir kişilikle doğmuyoruz, bizim kişiliğimizi sevip sevmediklerimizi huylarımızı alışkanlıklarımızı yaşadıklarımız belirliyor. Bu dünyada herkesin bir ruh eşi varsa dünyadaki her iki kişinin birebir aynı hayatı yaşaması gerekirdi. Bu da imkansız zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.