Jump to content

Animelerden aldığımız dersler :)

BynMubo

Önerilen İletiler

Aslında bu konuda animeler çelişebiliyorlar çünkü bazılarında ise pes etmemeyi çocukca ve gereksiz yere yapılan tutum olarak görülüyor.Yani pes etmeyi bilmek de bir erdem ve olgun davranış olarak sayıyor bazı animeler :D

O bazı animeleri izlemedim :D İzlesem de fikrim değişmez :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba :) Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük

Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Tövbe yaw koca fiber ekip adamı post kasmak için yorum yazıyor :D

• Forum Admin

Animelerin bana yeni bir bakış açısı kattığını kesinlikle söylerim... Ama ben de anime ile tanışmamış olsaydım nasıl olurdum bilmiyorum :D

Emin olduğum tek negatif getirisi ise asosyal olmama neden oluyor bazen...

Mesela geçen gün arkadaşlar nargileye çağırdı. Ama evde oturup anime izlemek daha cazip geldi. Zaten forum ayrı bir asosyallik katıyor bana :D Ders aralarında bile foruma giriyorum bazen :D İnsanlarla daha az konuşuyorum. Konuşsam da animelerle ilgili olduğu için kimse dinlemiyor zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerin bana yeni bir bakış açısı kattığını kesinlikle söylerim... Ama ben de anime ile tanışmamış olsaydım nasıl olurdum bilmiyorum :D

Emin olduğum tek negatif getirisi ise asosyal olmama neden oluyor bazen...

Mesela geçen gün arkadaşlar nargileye çağırdı. Ama evde oturup anime izlemek daha cazip geldi. Zaten forum ayrı bir asosyallik katıyor bana :D Ders aralarında bile foruma giriyorum bazen :D İnsanlarla daha az konuşuyorum. Konuşsam da animelerle ilgili olduğu için kimse dinlemiyor zaten :D

Dışarısı mı ? O ne ya ? Kaç yıldır çıkmıyorum acaba dışarıya okul harici gezmeye o.O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim aldığım en önemli ders daha fazla sosyal olmam gerektiği :)

Ogeday ağzını burnunu kırasım geliyor ya! Sosyal olmadığını düşünürsen olamazsın ki.Cık cık cık... Üzme insanı ikide bir sosyal değilim diye diye...

Animeler bana ayakta kalmayı öğretti diyebilirim. Bir şekilde düştükten sonra kalkmayı öğreniyoruz ama anime izlemek bana düşmemek için gereken iradeyi verdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Bari yorum atma okumadıysan arkadaş :D

Neyse genede ilgilenmiş :)

Ps:En önemli öğrendiğim ders japonlarla biz Türkler arasında dağlar kadar fark olduğu...

Örnek:Adamlar lisede klüpten çıkmıyorlar,ordan oraya ordan oraya.Takdir ettim...

Bizde kızılay kolunda adamın çantasında yara bandı bile yoktu.Arkadaş Edebiyat klübündeydi kütüphanenin yerini bilmiyordu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ogeday ağzını burnunu kırasım geliyor ya! Sosyal olmadığını düşünürsen olamazsın ki.Cık cık cık... Üzme insanı ikide bir sosyal değilim diye diye...

Animeler bana ayakta kalmayı öğretti diyebilirim. Bir şekilde düştükten sonra kalkmayı öğreniyoruz ama anime izlemek bana düşmemek için gereken iradeyi verdi.

Ogeday zaten azim ile her şey yapabileceğini öğrendiğini söylüyor ama sosyal değilim dediğine göre sosyallikten vazgeçmiş :D :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahah :) Gerçeği kabullendim artık ben üzülmüyorum böyle de hayatımdan memnunum :D (Acındırmak için söylemiyorum :D )

Hadi öğrendiğim bir diğer şeyi söyleyeyim durum ne olursa olsun soğuk kanlılığı koruyup durumu iyice kavramadıkça bir harekette bulunmamalıyız :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahah :) Gerçeği kabullendim artık ben üzülmüyorum böyle de hayatımdan memnunum :D (Acındırmak için söylemiyorum :D )

Hadi öğrendiğim bir diğer şeyi söyleyeyim durum ne olursa olsun soğuk kanlılığı koruyup durumu iyice kavramadıkça bir harekette bulunmamalıyız :P

İyi üzme kendini de...

Zaten shounen izleye izleye stratejist olup çıkacağım ya, adamlar bir hamle yapmadan önce düşün'ü beynime nasıl kazıdılarsa kardeşimle WWE oynarken kimi nasıl dövsem diye düşünmeye başladım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi üzme kendini de...

Zaten shounen izleye izleye stratejist olup çıkacağım ya, adamlar bir hamle yapmadan önce düşün'ü beynime nasıl kazıdılarsa kardeşimle WWE oynarken kimi nasıl dövsem diye düşünmeye başladım.

Code geassı izledikten sonra bendede başladı o :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.