Jump to content

Animelerden aldığımız dersler :)

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba :) Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük

Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Tövbe yaw koca fiber ekip adamı post kasmak için yorum yazıyor :D

Aslında Japonya'ya gidersen tanışabilirsin :D Çünkü bir programda Japonya'yı tanıtıyordu moda gibi bir akımdan dolayı bir sürü gencin saçı mor,pembe, yeşil filandı ama animelerde güzel durduğunu bakma gerçekte çok kötü duruyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok cosplay falan demiyorum. Bildiğin saçını maviye, mora pembeye boyayan kızlar var. İnsan olarak.

Ayrıca bu yaz o kervana ben de katılmayı planlıyorum.

İnsan olarak ne demek :D

Ne renk düşünüyorsun ? Kızlı veya platini anlarımda fazlası zarar ^_^

Aslında Japonya'ya gidersen tanışabilirsin :D Çünkü bir programda Japonya'yı tanıtıyordu moda gibi bir akımdan dolayı bir sürü gencin saçı mor,pembe, yeşil filandı ama animelerde güzel durduğunu bakma gerçekte çok kötü duruyor. :D

Ben laciver +kızıl + eflatun karışımı gördüm.Dedim tam üçü bir arada yanımdaki arakadaşa kanka ne düşünüyorsun dedim.Baktım arkadaş Yerde taş arıyor :D

Çoğu animede boş konuşan insan sayısı az buraya göre :)

Güzel noktaya değindin...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsan olarak ne demek :D

Ne renk düşünüyorsun ? Kızlı veya platini anlarımda fazlası zarar ^_^

Hevesimi alt üst ettiniz bea.

Saçımı kestirdikten sonra bırakacağım uzun bir kısmı mor yapacaktım ben.

(Hayır, Minene'yi görmeden önce de mor istiyordum)

Not: İnsan olarak derken normal insan yani onun bunun cosplay'i halinde değil. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçek hayatta kırmızı kurdelanın bağlı olduğu kişiyi asla bulamayacağımı öğrendim-kavradım. :)

Hayalin ne ise,onun peşinden koşmalısın,gerekirse geçe-gündüz(Sakurasou no Pet na Kanojo) hayalin için çaba göstermelisin.Sırf birileri dedi diye istemediğin şeyleri yapmak zorunda değilsin-yapmamalısın.

Hayaline yaklaşırsan mutlu olursun,mutlu olduğun birşeyi yaparsan başarılı olursun.

Ve son olarak KİMİ NO TODOKE! Diyorum ve ayrılıyorum.(Ne alakaysa.Müziğin etkisi olsa gerek. :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.