Jump to content

Rütbe Güncellemesi

schneizeL

Önerilen İletiler

Yorum yazmak isteyen, istediğini yazar (küfür - argo - toplum içinde başkalarını rahatsız edici cümleler kurmadığı sürece..)

Güzel yorum yazanlar, kendisi için değil samimi olarak faydalı olmak için paylaşıyordur.Rütbe ve yorum sayısını bir çıkar kavgasına dönüştürmeyelim..Güzel ve faydalı insanları , rahatsız etmeye kimsenin hakkı yoktur. Bedava izliyorsunuz... Bedava yazıyor, okuyorsunuz ve bilgi edinip, öğreniyorsunuz.. kısaca etinden de sütünden de faydalanıyoruz... şimdi rütbe için mi konuşuyoruz..(!) ?

Bu yazdıklarını anlayabilmiş değilim..

Sonuçta bu animeleri çeviren gruplarda bedava yapıyor. Burda siteyi eleştiri yapmak istemiyorum lakin ne yazdığını bilmeden ve üyeleri dışlama , üyeleri azarlama , üyleri yazdıkları yorumlara pişman etme hakkın yok. Ne yazdığımızın farkında olarak yazalım. Sonuçta seninde dediğin gibi ;

Burası Anime Sevenlerin birbirleriyle zamanlarını paylaştığı aile ortamıdır..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 118
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yorum rütbe derecelendirmesinde ufak çaplı bir güncelleme yapıldı buna göre yeni güncelleme ile alacağınız rütbe puanları aşağıda ki mantığa göre yapılmaktadır. Yorum sayınız + Yorum beğeni sayınız /

@SUNA sizin üstünüze alınmanıza gerek yok çünkü yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Herkes sizin gibi anime ile ilgili yorumlar yazsa bizde böyle bir uygulama yapmak zorunda kalmasak. Ne

Beğenilerin + alıp disslikelerin Bölü alması, Ve bazı kendini bilmezlerin gıcık olduklarına Disslike vermesi... Bence olmamış.

Bende bir yorum yazıcı olarak rütbe alanlardanım gerçi ne işe yarıyorsa bu rütbe halen anlayamadım. ;) ..İyice bu yarış haline geldi ve olur olmaz,alakasız şeyleri yorum diye adlandırılması benimde canımı sıkıyor. -_- ..İzlediği animenin dışında başka animeyi anlatanlar mı,sırf elli karakteri doldurmak için mi,,..Yare yare..iyice işin cılkını çıkardılar şu veletler. :angry: ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

hiç iyi değil mesala ben birinden nefret ediyorum onun youruma dislike atarım bunu denemek için kimdi adı hatırlamıyorum yorum sayısı  2600 küsürdü  4 tane dislike almıştı 3 tane hesabım var 3 ündende 1 tane ben dislike attım 2 saat sonra 12 tane oldu ama rütbesi değişmedi o kadar dislike almasına rağmen ne kadar beğeni almışki yani başka hiç dislike almamış olsa bile  2500.12=30000 bununda 2600 yorumu var  30000-2600=27400 tane beğeni mi almış :S 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Leffwn

hiç iyi değil mesala ben birinden nefret ediyorum onun youruma dislike atarım bunu denemek için kimdi adı hatırlamıyorum yorum sayısı  2600 küsürdü  4 tane dislike almıştı 3 tane hesabım var 3 ündende 1 tane ben dislike attım 2 saat sonra 12 tane oldu ama rütbesi değişmedi o kadar dislike almasına rağmen ne kadar beğeni almışki yani başka hiç dislike almamış olsa bile  2500.12=30000 bununda 2600 yorumu var  30000-2600=27400 tane beğeni mi almış :S 

Bu çoktan değişti. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.