Jump to content

D. Gray Man Devam Edecek!

SeptNoir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiy

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunlu

+100 :lol: Dışarı çıkıp deli gibi koşasım, bağırasım var öyle bi heyecan ve mutluluk içindeyim :wub: Kesinlikle izlemelisin! Benim için anime vardır bir de D. Gray Man vardır, öyle söyleyeyim :DD. G

izlerim o zaman naruto 20 bölümde sıktı zaten bleachte aynı şekil bunun öğretileri varsa izleyeyim sağol cevabın için şu cevabı vermek bazen zor olabiliyor ondan böyle şart koydum bekledim 24 saat geçti hayla adam gibi cevap yok bende böyle sorayım dedim peki mangaka ile ilgili sorumu da cevaplarsan çok makbule geçer

mangakasında birşey yok, sadece bir rahatsızlık geçirmiş bu yani, o yüzden mangası biraz geç çıkıyor normal olarak, öldü saçmalığı nerden çıkıyor bilmiyorum :P bu arada gerçek heyecan 50 nci bölümden sonra başlıyor ;) ilk 50 bölüm konuyu anlatma, seyirciyi konuya alıştırma ve bilgilendirme safhası (edebiyattaki giriş bölümü yani, 50 den sonra gelişme, mangasıda gelişmenin devamı ve sonuç) ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaten tanıtım yapmıyor başta aksiyon oluyorsa naruto bleach gibi hiç çekemiyorum abi bleach te adam kılıcı alıyor o aldığı kılıç çift el onu kulanmak için 5-6 ay eğitim alman lazım bu uzmanlıkla kulanmaya başlıyor reborn da da gıcık oluyorum adam birden kılıç ustası oldu o seviyeye rahat bir 20 yılda gelirsin naruto da dövüşler başladı daha dur kim neyin nesi onu anlat başta nedir bu şidet bu celal bleachte daha holow necidir onu anlat adam ilk bölümden doğramaya başladı 10 larda seriye bağladı okçular falan birde dev gibi holow'u bir anırma ile yendi ya direk kapatım zamanımı istedim veren olmadı <_<

o zaman izleyelim bakalım gintama bitince sarar gibi göründü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok haklısın bu lafından sonra aydınlanma geldi artık kimseye hakaret etmiyorum küfürüde bıraktım aldığım harçlıklar ile de aç cocukları doyuruyorum beni doğru yolla soktuğun için sağol :rolleyes:

Önemli değil :D :)

Resmi ekleyen

troll mod on level GOD

----------------------------------

Resmi ekleyen

?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

D.gray man candır.Kulaktır ağızdır kalptir akciğerdir kara ciğerdir,of heyecandan saçmaladım :D

Bunun anlamıı..Bunun anlamı road-samaaaah gelecek mi demek? ( kyaaaah :wub: )

Vede allen gelecek,beyaz saçlım benim :wub:

Benki bu animeyi öyle izlemişimdir ki 2 haftada falan bitirmiş hatta mangasına başlamışımdır.

Bu anime benim en değerli animelerimdendir :wub:

Karakterlerini çok severim özellikle road-samayııı !!

road x allen <3

Yaşasın d.gray man!

(sevmediğim tek karakter bu animenin lenalee'dir.)

Lenalee yi sevmiyonmu? Animesini çok detaylı izlemesem bile ben lenalee yi sevdim.Ama bu benim görüşüm.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.