Jump to content

En gereksiz anime karakterleri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

Benim en gereksizz bulduğum karekter narutonun kendisi istediğinizi diyin herif düşmanlarıyla ölümüne kapısırken sonradan knka oluyor düşmanlarıda söyle düşünoyrıdur baktım yenemiyorum knk oluyum bunla :=) ortalıkta sasuke sasuke diyip duruyor sasuke ise narutoyu öldürüsüye dövüyor ve ortalıkta ben uzamaki naruto hokage olcam diyip duruyor yemisim hokagesini kyubinin gücünü alsa herkez hokage olur baska biri alsaydı kyubiyi belki daha güçlü bile olabilirdi :=) hayran oldugum karekter sasuke salak dolasıp sakura sulanmıyor düşmanlarıla knka olmuyor salak salak birisinin isminide haykrııp durmuyor naruto hikaye sasuke sahane buna denir :=)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu ve konunun amacı başlıktan bellidir umarım.Bana göre en gereksiz olanı çoğu kişininde öyle gördüğü, Haruno Sakuradır. ------------------------ -----------------------------------

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakter

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne o

Posted Images

Benim en gereksizz bulduğum karekter narutonun kendisi istediğinizi diyin herif düşmanlarıyla ölümüne kapısırken sonradan knka oluyor düşmanlarıda söyle düşünoyrıdur baktım yenemiyorum knk oluyum bunla :=) ortalıkta sasuke sasuke diyip duruyor sasuke ise narutoyu öldürüsüye dövüyor ve ortalıkta ben uzamaki naruto hokage olcam diyip duruyor yemisim hokagesini kyubinin gücünü alsa herkez hokage olur baska biri alsaydı kyubiyi belki daha güçlü bile olabilirdi :=) hayran oldugum karekter sasuke salak dolasıp sakura sulanmıyor düşmanlarıla knka olmuyor salak salak birisinin isminide haykrııp durmuyor naruto hikaye sasuke sahane buna denir :=)

Konunun amacı gereksiz bulduğunuz karakterlerdir,nefret ettikleriniz değildir.Ana karaktere gereksiz demek saçmalıktır bence,konunun amacını saptırmayın.Size ayrıca sevdiğiniz karakteri de sormadım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konunun amacı gereksiz bulduğunuz karakterlerdir,nefret ettikleriniz değildir.Ana karaktere gereksiz demek saçmalıktır bence,konunun amacını saptırmayın.Size ayrıca sevdiğiniz karakteri de sormadım.

Oraya adam nefret ettiğim karakter diye mi yazmış iyi oku bi sen.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nefret ettim demesine gerek yok,yazışından belli etmiş zaten.Narutonun herhangi bir gereksizliğini söylememiş sasuke sasuke diyip durmasını sevmediğini düşmanlarıyla kanka olmasından hoşlanmadığını anlatmış.Benimle tartışma çıkarmak mı istiyorsun? Mesajla sorununu dile getirebilirsin bende seve seve cevap veririm ama konunun başında uyardığım bir şeyi defalarca tekrarlamanız sıkıcı oluyor.Senin tekrar bir okumanı isterim orada bir gereksizliğini söylemiş mi.Ayrıca ana karakter gereksiz olamaz zaten..(Habire bana karşı sert davranıp kavga çıkarma çabaların oluyor,sevdiğin bir karaktere gereksiz dedim diye böyle davranmana gerek yok ..Herkes o karakteri gerekli bulacak yada sevecek diye bir şey yok.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nefret ettim demesine gerek yok,yazışından belli etmiş zaten.Narutonun herhangi bir gereksizliğini söylememiş sasuke sasuke diyip durmasını sevmediğini düşmanlarıyla kanka olmasından hoşlanmadığını anlatmış.Benimle tartışma çıkarmak mı istiyorsun? Mesajla sorununu dile getirebilirsin bende seve seve cevap veririm ama konunun başında uyardığım bir şeyi defalarca tekrarlamanız sıkıcı oluyor.Senin tekrar bir okumanı isterim orada bir gereksizliğini söylemiş mi.Ayrıca ana karakter gereksiz olamaz zaten..(Habire bana karşı sert davranıp kavga çıkarma çabaların oluyor,sevdiğin bir karaktere gereksiz dedim diye böyle davranmana gerek yok ..Herkes o karakteri gerekli bulacak yada sevecek diye bir şey yok.)

:) Ya şaka gibisin.Ne yazdığını hiç okumuyorsun.Sende sakuraya hem nefret edip hem gereksiz buluyorum demişsin.Ee adama sen dıyorsun ki konuyu saptırma nefret edilen karakter yazma ee adamda hem nefret etmiş hemde gereksiz bulmuş yazmıştır.Ondan sonra diyorsun ki (not: burada söylediğimiz her karakter bizim düşünce ve fikrimizdir,lütfen karşı çıkıp tartışma açmayalım.)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gereksiz bulmamış ki sadece nefretini anlatmış,benim konumda da nefret ettiğini söylediği için uyardım bu konu gereksiz olanlar içindir diye.Uyarmamı hem dinlemiyorsun hemde bana karşı kullanmaya çalışıyorsun,ne kadar yüzsüzsün.Sanane ayrıca bundan kardeşim ya,bela mısın nesin? Bırak kendisi cevap versin.Ne yazacaksan mesajla yaz dedim ayrıca niye konuma yazıyorsun ya? Bundan sonra ya sus yada mesajla cevap ver.

Not bu arada diğer bir gereksiz bulduğum ise kururugi suzakudur.Olmasa da olurmuş..

(Kendi konumda cevap bile yazdırmıyorlar ya :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an bu başlık gereksize doğru gidiyor.O kadar yorumda toplasan 6-7 yorumda konu başlığına uyup karakter ismi verilmiş..Bana kalırsa Sword Art Online'da kardeş(üvey) çok zorlama ve gereksiz olmuş (mevzu ensest olması değil,konu iyiken gerek yoktu yani) Code Breaker'da asıl bayan karakter öyle bir yapılmışki,bildiğin gereksiz kalmış hikayenin içinde.Şu an hatırladığım birde Fairy Tail'den Elfman.Onun olduğu sahneleri geçiyorum adeta.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.