Jump to content

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Toprakezgi

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar :D Ben, Haruka ve birkaç sınıf arkadaşımız resim odasının duvarlarını boyadık. Uzun süredir yılmadan çalışıyoruz. Çok büyük sorunlar yaşadık. :( Biz çizip boyadıktan sonra duvara badana yaptılar falan. Ama şuan her şey çok güzel gidiyor ve okula animeleri aşılıyoruz. Buyrun çalışmalarımız. :D

Edit: Bunlar bayağı büyük aslında. Buradan anlaşılamayabilir ama öyle :D

One Piece: Bunu başta tonlama yaparak boyamıştık ama badanadan sonra mahvoldu. Biz de böyle devam ettik. Sanırım en çok bunda uğraştık. -_-

Resmi ekleyen

Bleach: İlk göz ağrımız. :wub:

Resmi ekleyen

Fairy Tail: Bu ne kadar hızlı bitti öyle ya :o

Resmi ekleyen

Gintama: Bunu da bugün yaptık. Hala bitmedi ama çok bir şey de kalmadı. -_-

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar :D Ben, Haruka ve birkaç sınıf arkadaşımız resim odasının duvarlarını boyadık. Uzun süredir yılmadan çalışıyoruz. Çok büyük sorunlar yaşadık. :( Biz çizip boyadıktan sonra duvara ba

Kanka hızlı resim valla neden göremedin ki acep :o Dimi :D Ya bizim sınıf alıştı zaten çoğuna az çok bir şeyler izlettik. Okulda da gelip konuşmak isteyenler oluyor. :D Bugün resim hocamız siz böyle

Kanka face'e koyacağım birazdan :D Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottoman Empire istiyormuş.. :blink: Edit: Ottomon yazmışım Kaya sayesinde farkına vardım. Sağol Kaya

Nandeeee nandeee resimleri göremiyorum nandebayyo :( :( :(

Kanka hızlı resim valla neden göremedin ki acep :o

sugeeeee

Dimi :D

Sizin sınıf baya bi anarşikmiş.Bende kafede bütün bilgisayarların sık kullanılanlar kısmına Anime izleme portalı olarak TürkAnimeyi koydum.Bu sayede çocuklara hem animeyive siteyi sevdirmiş oluruz inş.

Ya bizim sınıf alıştı zaten çoğuna az çok bir şeyler izlettik. Okulda da gelip konuşmak isteyenler oluyor. :D

Bi ara bizim okula da uğrayın böyle sanat eserlerini duvarlarda görmek her gün okula gitmem için nedenim olucaktır :D

Bugün resim hocamız siz böyle evlere gitseniz bir şeyler çizmeye iyi para alırsınız dedi. :D Sizin okula da gelirdik zamanımız olsaydı. Son sene olunca anca kendi duvarlarımıza zamanımız oluyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka face'e koyacağım birazdan :D

valla biz okula böyle birşey yapsak müdür .... yere kadar bizi kovalar

Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottoman Empire istiyormuş.. :blink:

Edit: Ottomon yazmışım Kaya sayesinde farkına vardım. Sağol Kaya, sen de olmasan.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.