Jump to content

( 13 / 13 ) Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai 2. Sezon TR Çeviri [Proje Tamamlandı] + Specials 3/3

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 93
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkaşlar, bir seri çevirmeye daha başlıyorum. Unutulmuş ve yeni çıkmasına rağmen çevirilmemiş bir seri :D Umarım benim kadar sizde izlerken hoşlanırsınız :D Yeni bölümler her hafta Cumartesi gün

Final bölümüde en sonunda ekledim :D Güzel bir projeydi :D Takip edenlere çok teşekkürler, başka çeviri projelerinde görüşmek üzere hoşçakalın ^.^

ellerine sağlık, kolay gelsin :D

1 den 6 ya kadarki bölünler için dosya bulunamadı diyor.mediafire'a yükleyebilir misin acaba lütfen :)

Bitshare tarafından bilinmeyen bir sebepten dolayı o bölümler yok edildi :/ Sonra upload eder miyim hiç bilmiyorum... Bu arada Mediafire free uploader'lara sadece 200 mb ve altı civarı dosyaları indirmeye izin veriyor :D Ve benim uploadlarım en az 290 :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bitshare tarafından bilinmeyen bir sebepten dolayı o bölümler yok edildi :/ Sonra upload eder miyim hiç bilmiyorum... Bu arada Mediafire free uploader'lara sadece 200 mb ve altı civarı dosyaları indirmeye izin veriyor :D Ve benim uploadlarım en az 290 :)

Çeviri için ellerine sağlık yandex'e yada fileswap'a yükle sağlam siteler orası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.