Jump to content

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

lamirox

Önerilen İletiler

On 27.12.2015 at 21:30, Kai yazdı:

Seçerken müziklerine ve sinematografisine çok dikkat ediyorum. Bu ikisinden birinin iyi olmadığı animelere bağlanamıyorum ve izleyemiyorum..

Bunlar dışında 

"Yaşanmışlıktan dile gelip aksiyona dökülen edebiyat." 

Bulması zor şeyler :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 186
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben bir anime ye başlayacağımda ilk başta görünümüne bakarım sonra türüne birde bölüm sayasına tabi bu degişiyor az bölümleri cok izlemem tabi ikinci sezonu yoksa  :) :)

Psikolojik tarzda anime izlemeyi sevdiğim için bu tarzın içeriğindeki hikayeye bakarım. Genelde Seinen olur... Psikolojik tarzda en sevdiğim anime Shin Sekai Yoridir... Ve genelde diğer izlediklerimed

Öncelikle evi arabası varmı diye bakarım elektirik alırsam ve tipide hoşsa neden olmasın?

Posted Images

Mj6I-BU1IBMKpPzjkiPN9UkhoNlnYX_Y2B3a0736

Animenin içerisinde azıcık ucundan da olsa aşk var mı yok mu ona bakarım. Aşk olmasa bile eğlenceli mi maceralı mı ona göre de değişir. Ama genel olarak animenin aşırı sıradan olmaması beni izleyip izlememeye yönlendiren detaylardan. Kaç bölüm olduğu fark etmez. Yeter ki konusu güzel, eğlenceli ve maceralı olsun. İllahi ki birkaç sezon olmak zorunda değil.Mj6I-BU1IBMKpPzjkiPN9UkhoNlnYX_Y2B3a0736

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

1)Konu 2)Çizim 3)Karakterler bu 3ü olmazsa olmazım.En son Psycho Pass,Another,Assasination Classroom gibi mükemmel seriler çıktı ama 2-3 yıldır adam gibi hiçbirşey yokOlursada ancak çerezlik oluyor..Bence animelerin kalitesi düşüyor.Bir baktığım şu an Dragon Ball var.Birde One Piece 20-30 bölüm biriktirdim.Ne varsa eski serilerde var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Çizimi cidden benim için hayati birşey. 

-Ee yani dünyanın en mükemmel çizimini görsem dahi konusu da bir o kadar önemli.

-Yorumlara bakarım.

-Shipleyebileceğim karakterler yoksa o anime benim için bitmiştir lololololol

-Ana karakterin ruh hastası olmaması gerekD:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.