Jump to content

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

lamirox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 185
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben bir anime ye başlayacağımda ilk başta görünümüne bakarım sonra türüne birde bölüm sayasına tabi bu degişiyor az bölümleri cok izlemem tabi ikinci sezonu yoksa  :) :)

Psikolojik tarzda anime izlemeyi sevdiğim için bu tarzın içeriğindeki hikayeye bakarım. Genelde Seinen olur... Psikolojik tarzda en sevdiğim anime Shin Sekai Yoridir... Ve genelde diğer izlediklerimed

Öncelikle evi arabası varmı diye bakarım elektirik alırsam ve tipide hoşsa neden olmasın?

Posted Images

Yakışıklı varsa hepsini izlerim ksldgjsdklgjsd

Şaka bir yana gerçekten her şeyi izlerim. Yarım bırakmayı da sevmem. Çok dayanılmayacak kadar kötüyse bırakırım. Ecchi'ye bir itirazım yok ama Hentai asla. Ayrıca zorlama çiftleri, gay, lez ilişkilerden, ensest ilişkilerden NEFRET ederim. Erkek çoğunluklu spor animelerinin yorumları okunmayacak kadar iğrenç geliyor bana zaten. 

Yaoi, Yuri, Shonen ai, shojou ai asla izlemem

Ah birde komedi unsuru önemli benim için. Fazla gergin ortama tahammülüm yok. Az da olsa bir komedi, böyle suratlar falan değişince tadından yenmez..

v-gintama-760x428.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

İlk önce kapak resmine ve ismine bakarım bunlar genel izlenim veriyor bana eğer beğenirsem puanına ve beğenisine bakarım oda iyiyse konusuna bakarım fakat konusu benim için çok önemlidir konusunuda beğendiysem ilk gölümü izlerim sıkılırsam ne kadar güzel ve ünlü anime olursa olsun bırakım belki 2.şans falan veririm ama sonuç genelde değişmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle konusuna bakıyorum.Doğaüstü güçler,seinen,ecchi türü animeleri daha çok seviyor ve izliyorum.Sonrasında ise çizimlerine bakıyorum.Bir animenin çizimi beni çok rahatsız ediyorsa,konusu iyi olsa bile devam edemiyorum bazen.Ancak CGI şeklindeki animelere piyasada çok sık karşılaşır duruma geldik.Bu türk farklılıklara şans tanıyorum☺️

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Ecchi olmaması.
  • Tagları çok büyük rol oynar.
  • Yorumlarda verilen tepkiler bakış açımı değiştirebiliyor.
  • Aldığı puan.
  • Çizimleri pek önemli değil ama bazen sırf çizimleriyle ilgimi çeken seriler oluyor o yüzden bir ölçüde önemi var.
  • Altyazı kalitesi berbatsa üzüle üzüle başka serilere yollanırım.
  • Çevirisi tamamlanmış olmalı.
  • Ruh halime cuk oturduğunda keyfimin üstüne yoktur.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.