Jump to content

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

lamirox

Önerilen İletiler

senaryo önceliklidir benim için. Sonra herhangi biryerşeyiyle beni yakalaması lazım. Bu şeye örnek vermem gerekirse

one piece: zaten taa starda görüp sonra şans eseri bir forumdaki imzada yeşiil saçlı 3 kılıç kullanan kişinin kim olduğunu sorarak bulmuştum :D ama beni yakalayan kısmı taa türkçe dublajlı zamanından kalmaydı

zoro vs nyan kardeşler sırasında o seriyi katleden-tabii 10 küsür sene evvel anlamıyordum :D- türkçe dublajla zoro şunu demişti "3 kılıç teknikleriyle 3 kılıç kullanmak birbirlerinden farklı şeylerdir" ve sonra 2 kardeşi tek saldırıyla biçmişti. Of be :D

naruto: şu el mühürleriyle ilginç ilginç şeyler yapılabilmesi beni yakalayan noktaydı

death note: senaryosuyla bağlanıp öyle devam ettim :D

hellsing: ilk mtv de rastgelmiştim ve alucardı seslendiren şahıs başardığı şaheserle beni benden almıştı

durarara: 7. bölüm :D

gundam mobile suit 00: ne dövüş ne görüntü kalitesi sadece politik kısmıyla beni yakalamıştı

avatar the last airbender: bükme falan eğlenceliydi :D

DBZ: daha DBZ nin adını duymamışken vegito vs super buu yu-daha adlarınıda bilmiyorum tabii :D- yanlışlıkla açtığım bir video olarak izlemiştim. O epiclik beni benden aldı

veritas: yıldırımın temelini metal elementine bağlayıp ardından hiçbir kavgalı dövüşlü anime/mangada olmayan "çok fazla ki yerine olan ki ni saflaştırırsan küçük bir miktarıyla dahi çok yıkıcı sonuçlar alabilirsin. tıpkı uranyum gibi" mantığı beni yakalayan noktaydı

bir gaza gelip yazdığım uzunca yorumun daha sonuna geldik sabır gösterip hepsini okuduğunuz için teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 186
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben bir anime ye başlayacağımda ilk başta görünümüne bakarım sonra türüne birde bölüm sayasına tabi bu degişiyor az bölümleri cok izlemem tabi ikinci sezonu yoksa  :) :)

Psikolojik tarzda anime izlemeyi sevdiğim için bu tarzın içeriğindeki hikayeye bakarım. Genelde Seinen olur... Psikolojik tarzda en sevdiğim anime Shin Sekai Yoridir... Ve genelde diğer izlediklerimed

Öncelikle evi arabası varmı diye bakarım elektirik alırsam ve tipide hoşsa neden olmasın?

Posted Images

ilk bölümlerini indirir bakarım hoşuma gider beni güldürmeyi başarırsa yada ilgimi çekerse devamını indiririm tabi bu ara depolayamıyorum hard diskim dolacak neredeyse :D (167 gb boyutunda 66 tane anime var arşivimde)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konusu

kaç bölüm olduğu

yorumlar

Konu güzel olduktan sonra çizimleri umrumda değil açıkçası :D :) Çizimi güzel ama konusu kötü bir animeyi hiç izlemem :D

Ama bazı animelerin çizimi gerçekten çok etkiliyor. Mesela ben Nana'ya başlamıştım konusunu çok sevmeme ve devamını merak etmeme rağmen bıraktım çünü çizimler çok rahatsız etti . Cidden merak ediyorum sonunu :huh:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama bazı animelerin çizimi gerçekten çok etkiliyor. Mesela ben Nana'ya başlamıştım konusunu çok sevmeme ve devamını merak etmeme rağmen bıraktım çünü çizimler çok rahatsız etti . Cidden merak ediyorum sonunu :huh:

O kadar da değildir bence :D sonuçta küçük çocuklar gibi çöp adam çizmiyorlar :D

Çizimleri önemsemiş olsaydım favori animem nruto değil sword art online olurdu :D konu daha önemli bence ama seslendirmeleri yapmacık geldiği için 80 lerden kalma animelerden uzak duruyorum :D bunu eklemeyi unutmuşum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar da değildir bence :D sonuçta küçük çocuklar gibi çöp adam çizmiyorlar :D

Çizimleri önemsemiş olsaydım favori animem nruto değil sword art online olurdu :D konu daha önemli bence ama seslendirmeleri yapmacık geldiği için 80 lerden kalma animelerden uzak duruyorum :D bunu eklemeyi unutmuşum :D

Yok ama cidden çok rahatsız edici oluyor :D Tabi sıkılmış da olabilirim ama asıl neden çizimler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eheh :D o zaman en azından "ben uğraşsam daha iyi çizerim :D" deyip çizimlerle dalga geçebiliyorum :D nana eski bir anime mi? :)

2006 yapımıymış baktım şimdi eski de değil :D Ama bitiricem ben ya merak ediyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.