Jump to content

Yaz 2013 Anime Bültenleri

3n4bL3

Yaz 2013 Anime Bültenleri  

141 oy

1. 1. Yaz 2013 Anime Bültenleri

• Uta No Prince-Sama Maji Love 2
    • Dansai Bunri no Crime Edge
    • Ginga Kikoutai Majestic Prince
    • Hataraku Maou-sama!
    • Devil Survivor 2 The Animation
    • Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.
    • Karneval
    • Photokano
      0
    • Aku no Hana
    • Hyakka Ryouran: Samurai Bride
    • Date A Live
    • Red Data Girl
    • Ore no Imouto 2
    • Shingeki no Kyojin
    • Suisei no Gargantia
    • Mushibugyou
    • Arata Kangatari
    • Toaru Kagaku no Railgun S
      0
    • Sparrow's Hotel
    • Ouji to Warawanai Neko.

Önerilen İletiler

Oyum kesinlikle Susei No Gargantia'ya..

Müthiş bir giriş yaptı ve oldukça ilginç bir konusu var; Kevin Costnerlı Waterworld filmi+Mechayı güzel bir şekilde sentezlemiş bana mecha türünü izletebilen yegane animelerden... Ayrıca bilimkurgu severler için bu sezonun favori animesi bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu sezon izlediğiniz ve sevdiğiniz Animelere oy verme zamanı. Animeleri izlememiş ve izlemek isteyen kullanıcılara bilgi vermek ve animeler hakkında yorumlar yapmak için güncel olarak böyle bir başlık

Bu yılın en dehşet animesi Shingeki no Kyojin'dir. Çok iyi başladı, böylede gider diye umuyorum. Yine Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru ve Karneval'da bu sezon güzel başlayanlar arasınd

Ouji to Warawanai Neko. Gerek komedi gerek romantizm ve gerek de echhisi ile iyi harmanlanmış bir seri.Gülmek istiyorsanız başlayın derim.Ayrıca çizimleride çok hoş,karakterleri çok seveceksiniz :) B

Sadece bir tane seçiliyor OOOOOOO..... Halbuki Ore no Imouto'yu da oylamak istiyordum. Bir de istek yapsam, Haiyore Nyaruko san 'ın 2. sezonu çıkmaya başladı çevirisi yapılacak mı? Yapılsa çok güzel olur :) (Kendim de çevirebilirim gerçi ama zamanım yok ^_^)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beğenerek izlediğim bir kaç anime var ama rastgele işaretlediğim kaldı..Özellikle Yosun ...cidden harika animelere imzasını atıyor...Öncelikle de güzel çalışmaları içinde tebrik ederim...Bakıyorum da güzel olanı onlarda biliyor ve bizimle paylaşıyorlar...Buradan tüm çevirmenlere de teşekkür eder sağlıklı yaşayıp çevirilerini bizimle paylaşmaları dileğiyle..Harika bir sitemiz var ve sahip çıkalım.Paylaşım içinde ayrıca Halil arkadaşa çooook teşekkürler..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamamda bişi sorcam bi yerde (Reklam Yasaktır.) salior moon 2013 te dönüyor diye bir haber gördüm haberde böyle yazıyordu doğrumu :

2013 yazında yeniden bizlerle buluşacak olan Ay Savaşçısı, hikayenin devamını anlatacak.

Ay Savaşçısı, hepimizin severek izlediği (hele de Smokinli Şovalye'ye aşık olan kızların vazgeçilmezi) bir animeydi. 200 bölümden sonra bitmesine çok üzülmüştük. Yıllardır Ay Savaşçısı’nın tadını yakalayabilmek uğuruna anime ararken gelen son dakika haberi biz Joyotaku ekibini sevince boğdu.

Naoko Takeuchi,biz hayranlarına yeni bir anime hazırladığını ve beğeneceğimizi umduğunu, aynı zamanda hayranlarının onu yıllar geçse de yalnız bırakmadığını görmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Ayrıca Ay Savaşçısı’nı geri getirmenin onu çok heyecanlandırdığını dile getirdi. 2013 yazında bizlerle buluşacak olan Ay Savaşçısı, hikayenin devamını anlatacak ve yeni animasyonlardan oluşacak. Jenerik müziklerinin Momoiro Clover Z grubunun “Z Onna Sensou” olacağı düşünülüyor. 2013 yazı, Ay Savaşçısı ile daha eğlenceli geçecek gibi gözüküyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Devil Survivor 2 The Animation Suisei no Gargantia ve Shingeki no Kyojin'in çizim kaliteleri gerçektende güzel ve her bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum onun haricinde Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru, Karneval ve Ouji to Warawanai Neko yi izliyorum ve bunlarda gerçektende süper animeler. Tavsiyemdir. Ha bu arada Boku wa tomodachi ga sukunai için 3.sezon bildirisi varmı ? şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir RaYno0Ff
Arkadaşlar bence bu sezon en guzel anıme sword art online`dir ama anıme bıttıgınde uzuleceksınız onuda solıyım neden dersenız anımeye cok baglanacaksızın. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.