Jump to content

İchiruki mi,İchihime mi?

yin

Önerilen İletiler

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D

Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ??

Orihime gebersin istiyorum. ^_^

Kurosakii-kuun diyen dilini koparıp köpeklere atasım var. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk izlediğimde Rukia İchigo olacak sanmıştım ama 20'lere doğru anladım ki Rukia'ı asıl seven yani aşk niteliğinde adam Abarai Renji o yüzden RenRuki derim Renji'nin İchigo'ya bu sahnede yalvarması

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ?? Orihime gebersin istiyorum. ^_^ Kurosakii-kuun diyen

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_< Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow: Ayrıca bu söylediğim için kızabil

Posted Images

Bleach'te kim bekar kalır sence diye sorsalar direk İchigo derim...

Bir manga sitesindeki bleach spoiler kısmında son arcta az olsa aşk meselerine değinecek yazıyordu...Tite aşk meselesi olayını Renji üzerinden yürütecekmiş...tabi bu tahmini bir spoiler ama sitedeki çoğu spoiler tuttuğu için %70 %80 gerçekleşebilir diyorum...

Animesi gelmiyecek olan Bleach animesinin devamını bekliyorum o yüzden mangasına bakmıyorum diyenler aşağı okumasın

Orihime İchigo'yu seviyor ayrıca annesinede benziyor İchigo tamda annesi gibi biriyle evlenecek tip o yüzden Orihime en mantıklısı olacak benziyorlar zaten annesiyle yüz olsun vs annesi bir shinigamiye yardım etmiş Quincy,yani düşmanına Orihimede bir çok düşmanına yardım eden biri aşırı derece iyi niyetliler yani...ama İchigoya bekarlık yakışıyor yahu...sadece soyu kurumasın diye evlensin isterim... :)

Rukia İchi ile sevgili olurlarsa Renji baya bir agresifleşir İchi ile araları açılır garanti veriyorum...ama finalde yada finale 2-3 bölüm kala aşk meselesi olur öbür türlü sadece böyle olsa iyi olur falan filan konuşur dururuz :D

Rukia-Renji-İchigo-İshida en sevdiğim karakterler Bleach'teki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bleach'te kim bekar kalır sence diye sorsalar direk İchigo derim...

Bir manga sitesindeki bleach spoiler kısmında son arcta az olsa aşk meselerine değinecek yazıyordu...Tite aşk meselesi olayını Renji üzerinden yürütecekmiş...tabi bu tahmini bir spoiler ama sitedeki çoğu spoiler tuttuğu için %70 %80 gerçekleşebilir diyorum...

Animesi gelmiyecek olan Bleach animesinin devamını bekliyorum o yüzden mangasına bakmıyorum diyenler aşağı okumasın

Orihime İchigo'yu seviyor ayrıca annesinede benziyor İchigo tamda annesi gibi biriyle evlenecek tip o yüzden Orihime en mantıklısı olacak benziyorlar zaten annesiyle yüz olsun vs annesi bir shinigamiye yardım etmiş Quincy yani düşmanına Orihimede bir çok düşmanına yardım eden biri...ama İchigoya bekarlık yakışıyor yahu...sadece soyu kurumasın diye evlensin isterim... :)

Rukia İchi ile sevgili olurlarsa Renji baya bir agresifleşir İchi ile araları açılır garanti veriyorum...ama finalde yada finale 2-3 bölüm kala aşk meselesi olur öbür türlü sadece böyle olsa iyi olur falan filan konuşur dururuz :D

Rukia-Renji-İchigo-İshida en sevdiğim karakterler Bleach'teki...

Hay ağzına sağlık ne güzel konuşuyorsun yaa :D :D umarım o spoiler gerçektir :D

Orihime çıkarımın benim hoşuma gitmese de çok mantıklı ve Tite Kubo genelde böyle şeylere anlam yüklüyor... Olabilir doğrusu... Mesela İchigo Rukia'nın teğmenine çok çok benziyor.. Bunun da bir anlamı var :mellow:

Bnm o animede en sevdiğim üç karakter Kanpachi, Ulqıourra ve İchigonun pederi :D Sonrasında Nel ve Yoruichi san gelir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchiruki forever... Orihime'yi sevmeye çalışsam da sevemiyorum zaten (sevenlere lafım yok) Rukia ve İchigo birbirleri için yaratılmış resmen bu kadar uyum olmaz arkada :3 Orihime hep platonik kalacak zaten... ayrıca Orhime gibi karakterleri sevmemin nedeni savaşlarda aktif olmamaları değil bir erkeği bağlanıp işe yaramaz hale gelmleri sorun bkz: Sakura. Neyse uzatmayayım Rukia gibi güçlü-sevimli karakterler 1 adım öndedir benim için :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchiruki forever... Orihime'yi sevmeye çalışsam da sevemiyorum zaten (sevenlere lafım yok) Rukia ve İchigo birbirleri için yaratılmış resmen bu kadar uyum olmaz arkada :3 Orihime hep platonik kalacak zaten... ayrıca Orhime gibi karakterleri sevmemin nedeni savaşlarda aktif olmamaları değil bir erkeği bağlanıp işe yaramaz hale gelmleri sorun bkz: Sakura. Neyse uzatmayayım Rukia gibi güçlü-sevimli karakterler 1 adım öndedir benim için :wub:

Tamamen aklımdan geçenleri söylemişsin :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Orihime sevmiyorum ben. Ve İchiruki diyorum. Aralarında arkadaşlıktan ileri bir şey var bence saçmalamayın. :D Ki bazen belli ediyorlar İchiruki var. :D

Burada herkes kendi fikrini kendi gördüğünü söylüyor kimseye saçmalayamayın gibi bir cümle kuramazsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.