Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Fizik kurallarına uymadığını söylüyorsun da animelerin yüzde yetmişinde bu tür unsurlar var O.o

One Piece sevilmiyor? Sitede en çok izlenenler arasında? Animeyi eleştirmeden önce yapılan yorumlarda mantık hataları var.

Bunun açıklamasını 1 sayfa önce yaptım,parayla mı veriyorlar sizi anlamadım bir türlü. Beni mi trollüyorsunuz bazen anlamış değilim....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Karakterlerin tipleri itici geliyor...en büyük sebep bu sanırsam bir tane garip uzun burunlu iskeletle bulaşık eldiveni takan marula benzeyen bir herif gördüğümden beri resimleride soğukum 1 bölüme 5dk baktım tırt dedim sarmaz bu beni adamlar 99 bölümde herşey daha güzel o araya kadar bak dediler 98 bölüm çile çekmek istemiyorum dedim ama yinede bakma şansım olan bir anime ama seveceğimi sanmadığımdan sürekli erteliyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterlerin tipleri itici geliyor...en büyük sebep bu sanırsam bir tane garip uzun burunlu iskeletle bulaşık eldiveni takan marula benzeyen bir herif gördüğümden beri resimleride soğukum 1 bölüme 5dk baktım tırt dedim sarmaz bu beni adamlar 99 bölümde herşey daha güzel o araya kadar bak dediler 98 bölüm çile çekmek istemiyorum dedim ama yinede bakma şansım olan bir anime ama seveceğimi sanmadığımdan sürekli erteliyorum...

Usoopu diyorsan o anime tarihinin bir tabuısudur. İlk defa bir seride başkarakterlerin güçlü olma zorunluluğu olmadığını öğretmiştir. Kşiliği çok iyidir. İlerde ölesiye korktuğu halde karşısında dikildiği rakipler olacaktır.

Resmi ekleyen

Bulaşık eldiveni derken ne kast etin anlamadım ama seride baş karakterin çoğu karizmatiktir ilerde buna usoopta dahildir. Zoro başkarakterden daha çok sevilir.

Resmi ekleyen

Luffyi diyorsan karizmanın dibine vurduğu çok an vardır spoiler olacak ama karizmatik bir ani mesela;

https://www.facebook.com/video/video.php?v=129303180515027

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterlerin tipleri itici geliyor...en büyük sebep bu sanırsam bir tane garip uzun burunlu iskeletle bulaşık eldiveni takan marula benzeyen bir herif gördüğümden beri resimleride soğukum

millet böyle şeye dikkat ediyorsa, benim çevrilmesini istediğim akagi animesinin karakter tipleri ve çizimlerine bakılınca baya itici gelir millete :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zoro başkarakterden daha çok sevilir.

Eğer bir gün animesizlikten ve mangasızlıktan geberecek hale gelirsem, bütün shounen'ler tükenirse ve ben yoksunluktan shoujo veya ecchi izleyecek duruma düşersem One Piece izleyeceğim.

Zoro için.

Sırf şu Zoro karakteri ilgimi çekiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karizmatik bulmuyorum ben bu karakterlerin hiç birini :)

One piece bana kolay kolay sevdiremezsiniz uğraşmayın...

Benim tek fanatiği olacağım korsan vardır oda Jack Sparrow...

Verdiğin o Luffy linkinede baktımda benim harbiden bu seriyi izlemem gerek zevkime hiç uymuyor...

Vala sen bilirsin ben kime başlatsam seri en sevdiği olmuştur çoğu zaman,idaalı konuşman hatta olur derim. İlerde olaak diyorum zaten,ki karakter konusunda ödülüdür zevkim diyorsan ayrı konu tabi. Hikaye korsan ve denizci hikayesinin çok üstlerinde bir hikaye diyebiliriz. Şu bölüme gelip hala hikayenin yarısı yeni bitmesinden anlayabiliriz bunu. Sevdirmeye çalışmıyorum zaten,one piece iyi izleyeen birinin kalite anlayışından şüphe ederim ki yanılmıyorsam en fazla 100 izledin o yüzden sorun yok :)

@witch

Şu animeyi yazın izle ve ortalarına gel nasıl bir reaksiyon göstericeksin merak ediyorum(iyi anlamda),idaalı konuşmayın derim bu seri neden bu kadar çok satıyor bir izleyin veya okuyun derim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@witch

Şu animeyi yazın izle ve ortalarına gel nasıl bir reaksiyon göstericeksin merak ediyorum(iyi anlamda),idaalı konuşmayın derim bu seri neden bu kadar çok satıyor bir izleyin veya okuyun derim.

Problem şu animeyle ilgili değil :D Ben "Arkadaşlığımız/Kararlılığımız/vs."nin gücüyle bütün düşmanlarımı yeneceğiiim!" tipi animelerden hoşlanmıyorum. HEM ORTALARINA GEL NE DEMEK? YGS'YE HAZIRLANACAĞIM BEN 250 BÖLÜM İZLEYİP ANİME İZLEYECEĞİM AZICIK VAKTİMİ Mİ YİYEYİM? yoh anam yooooh.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Problem şu animeyle ilgili değil :D Ben "Arkadaşlığımız/Kararlılığımız/vs."nin gücüyle bütün düşmanlarımı yeneceğiiim!" tipi animelerden hoşlanmıyorum. HEM ORTALARINA GEL NE DEMEK? YGS'YE HAZIRLANACAĞIM BEN 250 BÖLÜM İZLEYİP ANİME İZLEYECEĞİM AZICIK VAKTİMİ Mİ YİYEYİM? yoh anam yooooh.

Öyle bir şeyok zaten bu animenin özeliği shoenen saçmalığının azlığı,zaten anlatığı felsefeleri ve tarihsel olaylara yaptığı göndermeleri anlatım. Zaten sana one piecenin yaş kitlesini de atmıştım 50 yaşındaki adam izliyorsa arkadaş için izlemiyordur zaten,ortaları dediğim 40lara doğru bir seviceksin zaten,arabasta da sıkılırsın uzundur grand linde tanıtma amaçlıdır. Gökyüzü adasının başları kötü sonrası çok iyidir. Ondan sonraki bölümlerde zaten serinin neden her yıl 1. olduğunu anlarsın diye tahmin ediyorum....

Şimdi böyle spoilerlarla hatta yapıyorum şu anki büyük bir spoiler olacak zaten....

Başlamaya teredütün varsa,bu sahne arkadaşlarım için saçmalığının one piece deki halidir. Hiç itici gelmez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arabasta kaçta bitiyor ? sıkılmaya başladım gerçekten.Bide Luffy'e sürekli ezik gibi mi davranacaklar ? Narutodada böyleydi ilk başlarda ezik gibi davranıyorlardı güçlendikçe etrafındakilerin davranışları değişti bundada öyle mi olacak ? Hani 600 bölüm boyunca geminin kaptanını böyle ezmeye devam edeceklerse ölme eşşeğim ölme :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.