Jump to content

Naruto serisinin potansiyeli

Morgion

Önerilen İletiler

Bizim ülkemizde en çok izlenen seri olan narutoya bir el atıp yorumlayayım dedim;

Şüphesiz ki manga dünyasının en çok potansiyeline sahip serisiydi, Öyle bir evren yaptı ki adam bütün mangaları solayarak bir dünya savaşı yapabilirdi. Kendi haritan var imkanların var ama neden böyle yaparsın,bir seriyi neden batırırsın?

Tamam batırma kelimesi belki ağır kaçar ama,potansiyelin varken,böyle yaparsan batırdın derim sadece.

Elinde 2-3 karakteri evirip çeviriyorsun yan karakterleri es geçiyorsun,biri mangakaya bir seride asıl önemli şeyin evren olduğunu söylemeli. Herkes gelişiyor yan karakterler yaprak köyünün dağlarında yatıyor mu nedir yani,insan biraz onlara da yer verir.

Neden başkarakterler seride ki en az karizması olan veya en sinir karakterler?

Sakura'yı seven pek yoktur. İyi tamam kız karakter olacak anladık da,bir özelik ver şuna o da gelişsin,uzakta durup köyün erkeklerinden yardım dilenmesin.

Sasuke gibi bir karakter yaratıyorsun,bu adamı tamam kötü yaptın da arkadaş narutodan bir kopart şunu,bir insan bu kadar itici olamaz. Naruto da bunla uğraşmayı bırakıp kendi ligindeki adamlarla mücadele ettir.

Konun güzel,mitolojiden faydalanmışsın potansiyelin hayvani boyuta. Neden seriyi iyice saçma yöne götürüyorsun. İyiye götürecek çok yolun varken neden kötüye inat ediyorsun

İyi yönleri yok mu mangakanın,he var duygusalık konusunda yetenekli adam,naruto gibi her ne kadar ml da olsa,arada adam olabilen bir karakter yaratı.

Kısacası keşke naruto seinen olsaydı ve çizimlerini az adam edebilseydi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Seri fena gitmiyor bence ama şu seride yedilerse bir Gaara'yı bir de Akatsuki'yi yediler. Başka da bilmem. Hadi Gaara'yı geçtim lan sen Akatsuki'yi o kadar övdün sonra hepsini kıt kıt öldürdün lan.

Hikaye Japonya'da geçse de adam japona benzemese tamam derim de olay farklı bir evrende geçiyor zaten. Illuminati, Amerika bilmem ne kasmayıp bütün Japonlar koyu renk saçlı koyu renk gözlü mangaka da

Yok abi ben tartışmaya girmeyeceğim bu sefer.Mangakanın baş karakterini sarışın yapması normal bir şey ama insanlar o kadar... ooff o atasözünü hatırlamıyorum kaç saattir dilimin ucunda. Neyse en ufak

Kishi'nin One Shot'luk yaptıgı 'Mario' Mafya Mangası Seinen Süperdi Naruto Mangasından bile iyi çizimleri vardı Mario Mangasındaki Kıza Aşık Oldum resmen :).

Haklısın valla ama naruto mangası 2014'de final vericek anime devam edicek dendi ve

Manga Yeniden Başlıcak Ve Ozaman'lar Naruto Felan Büyümüş olucak hatta Naruto Manga'sının Kötü Karakteri Dragon Ball Z Karakterlerinden biri olcak tabi ünlü bir karakter degil bu adamların yıkıcı güçleri narutoyla kıyazlanmaz küçük bir karakter gelicek ama naruto'daki en büyük kötü olcak dedi kishi.ben en çok o manga'nın çıkcagı günü bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kishi'nin One Shot'luk yaptıgı 'Mario' Mafya Mangası Seinen Süperdi Naruto Mangasından bile iyi çizimleri vardı Mario Mangasındaki Kıza Aşık Oldum resmen :).

Haklısın valla ama naruto mangası 2014'de final vericek anime devam edicek dendi ve

Manga Yeniden Başlıcak Ve Ozaman'lar Naruto Felan Büyümüş olucak hatta Naruto Manga'sının Kötü Karakteri Dragon Ball Z Karakterlerinden biri olcak tabi ünlü bir karakter degil bu adamların yıkıcı güçleri narutoyla kıyazlanmaz küçük bir karakter gelicek ama naruto'daki en büyük kötü olcak dedi kishi.ben en çok o manga'nın çıkcagı günü bekliyorum :)

sen bu haberi nerede duydun sorabilirmiyim ? animefantastica nisan 1 şakası yapmıştı böyle bir haberlede sorayım dedim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabi ki her serinin olduğu gibi bu seride de bazı hatalar yapıldı ama seriyi belli bir rayda götürebilmek de zor bir iş. Ana konuya bağlı kalması gerekiyor. Akatsukiyi işin içine eklemesi gerekiyor. Savaş zamanlamasını çok kötü bulmuyorum ben ama şu an seri de kötü bulduğum tek yanı bütün savaşı Konoha yüklenmiş gibi bir hava var. Bir kaç tane de Buluttan karakter var. Bunların dışında bize diğer köylerden de çok değişik yetenekler gösterip bizi şaşırtabilirdi ama yapmamış. Elden bir şey gelmez. :D

Bu arada Sakura vb. hakkında sana fazla katılmıyorum. Bence Sakura,Neji,Lee vs. gayet de fazla geliştirdiler kendilerini. Sonuçta onların da gidip kahraman olacak halleri yok. Kenardan köşeden yardım edecekler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seri fena gitmiyor bence ama şu seride yedilerse bir Gaara'yı bir de Akatsuki'yi yediler. Başka da bilmem.

Hadi Gaara'yı geçtim lan sen Akatsuki'yi o kadar övdün sonra hepsini kıt kıt öldürdün lan.

Deidara ve Konan'ın ölümlerine bir şey diyemiyorum ama Kakuzu? Hidan?! Ve tabii ki Sasori!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen bu haberi nerede duydun sorabilirmiyim ? animefantastica nisan 1 şakası yapmıştı böyle bir haberlede sorayım dedim.

http://www.mangavadi...ruto_Big_Spoile Burdan Okuyabilirsin Şaka Felan Yapılmadı 2 Bölüm 10 Sayfa Naruto Spoiler Mevcut Zaten Çoğu Olaylar Gerçekleşti Bu Sayfada Yazanların ve çoğu'da gerçekleşmeye gidiyor Kalan bilgi içinde http://www.ailevadisi.net/naruto/ Bölümü ! yani bu spoilerler 3 4 yıl önce verildi ve çoğuda gerçekleşti onaylı spoiler zaten. not animefantastica spoiler vermez haber yayınlar o site.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yan karakterler gelişmiyor dedim. Sakura şimdi gelişti mi bir sasuke narutonun hayvani gücüne bak bide sasukenin.

Her seride var demen yanlış olur,naruto da çok fazla açık ve hata var. Çizdiğini unutma huyuna hiç girmek bile istemiyorum zaten,potansiyeline göre çok aşağıda yaptı seriyi. Hele ölümü makara haline getirmesine bir şey demiyorum. Sonunu da uzatıkça uzatıyor beli artık sonu az çok....

Seriyi belirli bir rayda çok iyi götüren seriler var veritas vagapund one piece gibi..... naruto da çizgisini korusa bunları geçerdi belki....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim umudum Naruto'nun bir an önce bitmesi, one piece ve bleach'in iyice ön plana çıkması, bir kere ana karakter olan naruto'ya ilk izlemeye başladığımdan beri ayar oluyorum, sarı saç ve mavi gözlü olmasına, bir anime yapıyorsun dünyayı sallayan ama baş karakter amerikalı -_- neden japon değil Naruto en çok merak ettiğim bu mangakaya sormak isterdim (senin amacın ne diye, yoksa ichigo gibi <_< mangaka japon eziği herhalde, 2. dünya savaşı sendromu olabilir <_<

Edit = belki ichigo'nun final getsuga tensho'da olduğu gibi, naruto'da final rasengan ateşler ve oda Siyah saç ve siyah göze dönebilir ve böylelikle finalde kahramanımız japonlaşır :lol:

Düzenlenme: Barış Dönmez Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim umudum Naruto'nun bir an önce bitmesi, one piece ve bleach'in iyice ön plana çıkması, bir kere ana karakter olan naruto'ya ilk izlemeye başladığımdan beri ayar oluyorum, sarı saç ve mavi gözlü olmasına, bir anime yapıyorsun dünyayı sallayan ama baş karakter amerikalı -_- neden japon değil Naruto en çok merak ettiğim bu mangakaya sormak isterdim, <_< mangaka japon eziği herhalde, 2. dünya savaşı sendromu olabilir <_<

Farklılık istedi galiba,baktı iyi seriler siyah göz siyah saç reknsiz gözler takılıyor,ben ilginçlik yapayım demiştir.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.