Jump to content

Avatar : The Legend of Korra Çevirisi

Aang

Önerilen İletiler

Hokage_Minato ile konuştum Avatar : The Legend of Korra çevirisini üstlendim yeni bölümlerini çevireceğim

Resmi ekleyen

Aang’in Avatarlık döneminden 70-75 yıl sonrasını konu alacak dizide bir sonraki Avatar olan Korra’nın maceralarını izleyeceğiz … Ana karakterimiz Korra, Güney Su Kabilesi’nden isyankâr, tutkulu ve korkusuz bir su bükücü. İzleyeceğimiz dönemde kendisini suyun yanında toprak ve ateş bükmeyi de öğrenmiş fakat henüz hava bükmede ustalaşmamış bir şekilde göreceğiz. Hava bükmeyi öğreneceği kişi ise -buraya dikkat- Aang ve Katara’nın oğlu Tenzin. İkili “Republic City”de artan suç oranlarına ve anti-bükücülüğe karşı mücadele edecek …

Bölüm Çevirileri

12. Bölüm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun bakalım :) gerçi ilk sezondan devam etse daha iyi olurdu ama :mellow:

yeni sezon derken...korra kaldığı yerden devam devam ediyor..sadece düşman değişiyor...bu seferde yanlış bilmiyorsam ruhlar ailemi ile ilgili olaylar çıkıyor ve düşmanlar da ruhlar ailemini yok etmeye çalışanlar..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni sezon derken...korra kaldığı yerden devam devam ediyor..sadece düşman değişiyor...bu seferde yanlış bilmiyorsam ruhlar ailemi ile ilgili olaylar çıkıyor ve düşmanlar da ruhlar ailemini yok etmeye çalışanlar..

Evet öyle olacak internette karşılaşacağı yaratık yayınlanmıştı

Resmi ekleyen

Resmi ekleyenResmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

avatar aang den devam etse daha iyi olurdu demek istedim :) bu sezonu beni pek sarmadı :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle kolay gelsin. Kendini tanıtma konunda gördüğüm kadarıyla yaşın pek büyük değil. İngilizce'n yaşına göre baya iyi heralde.

avatar aang den devam etse daha iyi olurdu demek istedim :) bu sezonu beni pek sarmadı :unsure:

Korra'ya yapılan bu özel seride tutupta Aang'i anlatacak halleri yok. Hem Aang'i arada görmek daha güzel oluyor bence. :D

Fakat ne yalan söyliyim bitmiş serilerin tekrar başlamasına karşıyım. Fazla uzatmadan bitirmeleri gerekiyor Korra'yı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.