Jump to content

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ByBesgen

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğim mangaları buraya bırakacağım. Sıralamamanın bir önemi yok hepsini ayrı ayrı seviyorum. Fotoğrafların çok bir spoiler içermediğini düşünüyorum, zaten çoğunu manga kapaklarından aldım. :D

gantz bu ay yada bir daha ki ay bitecek diye duydum onu oku derim :D air gear da olabilir

Veritas ayarında manga/manhwa önerisi olan var mı? Mümkünse tamamlanmış serilerden olsun.

Konusu Kenicchi ile birebir :D ama Kenichi'deözel güç olayı yok

Historys Strongest Disciple Kenichi Gözünü korkutmak gibi olmasın ama aylık manga ve 580 bölüm bitmiş.

50 bölümlük animesi var (İlk büyük Arc'ı kapsayan) 2006 çıkışlı ama çizimleri ve dövüş sahneleri süper

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veritas ayarında manga/manhwa önerisi olan var mı? Mümkünse tamamlanmış serilerden olsun.

Biraz geç bir cevap olacak ama, Holyland okuyabilirsin. Yalnız bunda ki muhabbeti felan yok. Direk dövüş sanatları üzerine. Manga içinde dövüş sanatlarının da ayrıntılı açıklamaları oluyor. Çok sağlamdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
4 saat önce, Siy4hDranza yazdı:

Şöyle +150 bölümlük mümkünse bitmiş ve çevirisi tamamlanmış sağlam aksiyon serileri önerecek var mı ? Berserk'i ve Kenichi'yi KHR'yi okudum Fairy Tail'i okuyorum böyle benzeri bir şey olursa güzel olur. güncel seri de olabilir ama tr çevirisi tam olsun

Psyren ve Jackals olabilir. Bölüm olayını bilmem, okuyalı baya oluyor bunları. Gantz'da olabilü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
On 27.02.2016 at 14:34, Siy4hDranza yazdı:

Şöyle +150 bölümlük mümkünse bitmiş ve çevirisi tamamlanmış sağlam aksiyon serileri önerecek var mı ? Berserk'i ve Kenichi'yi KHR'yi okudum Fairy Tail'i okuyorum böyle benzeri bir şey olursa güzel olur. güncel seri de olabilir ama tr çevirisi tam olsun

Hiro Mashima'nın Fairy Tail'den önce çıkardığı Rave Master var. Fairy Tail kadar zengin bir içeriği olmasa da şahsen Fairy Tail'den daha iyi bir işlenişe sahip.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.