Jump to content
Türk Anime TV Forum
ByBesgen

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Önerilen İletiler

Arkadaşlar uzun süredir anime izliyorum fakat manga okuma alışkanlığını bir türlü oturtamadım. Malum anime bitiyor ama mangası devam ediyor falan. Böyle ufaktan güzel bir şeyler önerirseniz sevinirim. Her konuda olabilir sanırım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haraguro, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar uzun süredir anime izliyorum fakat manga okuma alışkanlığını bir türlü oturtamadım. Malum anime bitiyor ama mangası devam ediyor falan. Böyle ufaktan güzel bir şeyler önerirseniz sevinirim. Her konuda olabilir sanırım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Oyasumi Punpun 

Homunculus 

20th Century Boys

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haraguro, 8 saat önce yazdı:

Doubt

Torikago no tsugai

Bunlar anime değil ve olmamışlar diye biliyorum ikiside psikolojik manga ben severek okumuştum.Şiddetle okumanı tavsiye ederim.

tarihinde Fumi tarafından düzenlendi
Manga yazacağıma anime yazmışım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fumi, Şimdi yazdı:

Doubt

Torikago no tsugai

Bunlar anime değil ve olmamışlar diye biliyorum ikiside psikolojik manga ben severek okumuştum.Şiddetle okumanı tavsiye ederim.

Tamamdır, bunları da listeye ekliyorum. Teşekkür ettim çok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Never4Ever, 2 saat önce yazdı:

Uzumaki ve Gyo dışında seinen korku mangası önerilerinize açığım...

Fukushuu kyoushitsu hala devam eden bir manga ben severek okuyorum bir bak istersen. Superior day ve Koroshiya 1 var tamamlanan onlar da iyiydi. yardımı olur umarım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.