Jump to content

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ByBesgen

Önerilen İletiler

ne demek :)

ben sana bitmiş bitmemiş diye ayırt etmeden sevdiğim birkaç mangayı sıralayayım

nana to kaoru - ecchi , s&m ilişkisi

nana to kaoru arashi - paralel seri

nozoki ana- bayağı bir ecchi yani boderline h :D yakında biter birkaç bölüm kaldı çevrilmeyen.

Brocon?! - erkek kardeş kompleksi olan kızlar :D

Chibi Vampire Karin

Sundome - 4 defa okudum düşün artık :D

Önerilerini listeme ekledim teşekkürler. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğim mangaları buraya bırakacağım. Sıralamamanın bir önemi yok hepsini ayrı ayrı seviyorum. Fotoğrafların çok bir spoiler içermediğini düşünüyorum, zaten çoğunu manga kapaklarından aldım. :D

gantz bu ay yada bir daha ki ay bitecek diye duydum onu oku derim :D air gear da olabilir

Yıllar önce, bir otobüs yolculuğu esnasında, yaşam alanları olan dağa insanların gelmesini engellemeye çalışan maymunlar hakkında bir anime izlemiştim. Gerektiği zamanlar taşlaşabiliyorlardı falan. Animenin ortasında başladım, sonunu getiremedim. Çok mutsuzum.

Bunun adını bilen var mı? Ciddi anlamda izlemek istiyorum.

Yardımcı olan arkadaşla bir gün yolumuz kesişecek olursa, çay ısmarlarım. O derece önemli bu anime benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Berserk'in düzgün bir çevirisini nerden bulabilirim? Rownikal ciltlemiş saolsun ama çevirmen arkadaş paso sallamış az bişey ingilizce bilmesek berserk okuyoruz dicez :D

MangaTürk ve Mangaframe. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MangaTürk ve Mangaframe. 

Mangaframedeki seriye gelecek kadar ilerleyemedim ama nette dolaşan -bulabildiğim- ''tek'' seri için söylüyorum (MangaTürk de dahil)

+18 içerik !!

v5pd1.jpg

v5pgp.jpg

fark gayet açık nasıl bir hayal gücüdür anlamadım daha fazla küfür eklemek için seriyi batırmışlar :angry: bu sadece tek scan diğerlerinde +18 içerikler daha abartılı olduğundan doğrudan foruma eklemedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangaframedeki seriye gelecek kadar ilerleyemedim ama nette dolaşan -bulabildiğim- ''tek'' seri için söylüyorum (MangaTürk de dahil)

+18 içerik !!

v5pd1.jpg

v5pgp.jpg

fark gayet açık nasıl bir hayal gücüdür anlamadım daha fazla küfür eklemek için seriyi batırmışlar :angry: bu sadece tek scan diğerlerinde +18 içerikler daha abartılı olduğundan doğrudan foruma eklemedim

Bunu çeviren Mnaki. Bunun gibi çeviride bol. Mangada ilerilere gelmeden bu kadar çok küfürden kurtulamazsın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.